Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2023-04-29 20:48:06 - Autor: miedzlegnica.eu
III LIGA: Jeden punkt w Brzegu
Miedź II niestety zremisowała w Brzegu ze Stalą 1:1. Legniczanie zdobyli punkt, który zapewnił naszemu zespołowi Michał Pojasek, który zdobył gola dającego ostateczny remis.

Pierwsze połowa sobotniego spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Dopiero po wznowieniu padały gole. Najpierw w 62 minucie do legnickiej bramki trafił Mateusz Dychus, który sfinalizował skutecznie szybką kontrę swojego zespołu. Już sześć minut później był remis. Michał Pojasek pewnie wykorzystał rzut karny i doprowadził do wyrównania. Kilka minut wcześniej legniczanie wykonywali jeszcze jedną „jedenastkę” jednak Patryk Poręba nie zdołał pokonać bramkarza Stali. Ostatecznie więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się remisem.

Stal Brzeg - Miedź II Legnica 1:1 (0:0)

Bramki: 62 Dychus - 68(k) Pojasek

Stal Brzeg (skład wyjściowy): Brzozowski - Wdowiak, Kulejewski, Kuriata, Bąk, Czjkowski, Szela, Niemczyk, Morys, Bronisławski, Ochwat.

Rez: Firek, Strzelbicki, Sypek, Celuch, Dychus, Piontek, Karolczak, Ślesicki, Podgórski.

Miedź II Legnica: Miedź II Legnica: Lenarcik - Pojasek, Orzechowski, Jozefiak, Poręba (70 Żarkowski), Bogacz (90 Skowron), Zalewski (77 Letkiewicz), Sławek, Szczepanek, Lewandowski, Agbor (70 Stępień).

Jak ma się w składzie takie ,,gwiazdy,, jak Poręba , to trudno cokolwiek osiągnąć
Bez Marcina nie ma zwycięstwa
Remisami to się nie utrzymacie. Dlaczego drugą jedenastkę nie strzelał Pojasek ?