Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2023-04-01 20:08:21 - Autor: miedzlegnica.eu
III LIGA: Wysokie zwycięstwo w Głogowie
Mamy zwycięstwo! Miedź II Legnica zdobyła upragnione 3 punkty. Zespół trenera Łukasza Bulińskiego pokonał w Głogowie rezerwy Chrobrego 4:1.

Pierwsza bramka padła już w 8. minucie. Po rzucie różnym przy piłce utrzymał się Marcin Orzechowski, który po indywidualnej akcji zdobył prowadzenie. Gospodarze wyrównali w 25. minucie. Do końca pierwszej odsłony bramki już nie padły.

Zaraz po wznowieniu Miedź ponownie wyszła na prowadzenie, tym razem po wykorzystanym rzucie karnym. Z 11 metrów do siatki Chrobrego trafił Marcin Garuch. Trzeciego gola zdobył Michał Pojasek, który wpisał się na listę strzelców zaraz po wejściu na boisko. Obrońca Miedzi zamknął uderzeniem głową dośrodkowanie od Sławka.W 77. min. Marcin Garuch zdobył kolejnego gola. Kapitan Miedzi odebrał piłkę jednemu z przeciwników i po solowej akcji uderzył z 16 metrów nie do obrony.

Chrobry II Głogów - Miedź II Legnica 1:4 (1:1)

Bramki dla Miedzi:8 Orzechowski, 56(k), 77 Garuch, 65 Pojasek.

Miedź II Legnica: Madaliński - Józefiak, Orzechowski, Rajnisz, Żarkowski, Garuch, Zalewski (62 Pojasek), Sławek (85 Letkiewicz), Poręba (62 Skowron), Agbor (74 Dryja), Stępień (62 Bogacz).

Filip Balcewicz w ogóle nie gra na wypożyczeniu w Polonii Warszawa. Ściągnąć go z powrotem. Niech gra chociaż w rezerwach
Oby przyszła teraz seria wygranych. Hej Miedź
Już się nie kompromitujcie tymi wpisami o ilości Polaków. Ważne zwycięstwo, oby ruszyło.
Marcin prawdziwy kapitan. Dużo młodych Polaków w zespole. Jest nadzieja na przyszłość. Oby tak dalej