Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2023-03-04 18:58:27 - Autor: AC(lca.pl)
Rezerwy Miedzi przegrały w Goczałkowicach-Zdroju
Miedź II Legnica na inaugurację rundy wiosennej 3 ligi przegrała w Goczałkowicach – Zdroju z miejscowym LKS 0:2. Legniczanie po pierwszej bezbramkowej połowie, w drugiej stracili obydwa gole.

Miedzi II Legnica - LKS Goczałkowice-Zdrój
W pierwszej części meczu obydwie drużyny starały się stwarzać zagrożenie pod bramka rywali. Ostatecznie jednak żadna z bramek nie została zdobyta. Miedź szczególnie w końcówce miała kilka dobrych akcji oskrzydlających, jednak dośrodkowania w pole karne nie znalazły drogi do bramki gospodarzy.

Druga część rozpoczęła się źle dla naszego zespołu. W polu karnym jednego z zawodników LKS-u faulował Józefiak, a rzut karny na bramkę zamienił Krzysztof Kiklaisz. Miedź miała dobrą okazję do wyrównania w 70. minucie. Poręba podał za linię obrońców do wchodzącego w pole karne Szczepanka, ale tego dobrą interwencją uprzedził bramkarz gospodarzy. W 87 minucie gry legniczanie stracili drugiego gola. Tym razem Lipniak uderzając dwukrotnie na bramkę Miedzi z 10 metrów pokonał Lenarcika.

LKS Goczałkowice - Zdrój – Miedź II Legnica 2:0 (0:0)

Bramki: 48 Kiklaisz (k), 87 Lipniak.

LKS Goczałkowice–Zdrój: Mazur - Piszczek, Zięba, Magiera, Flasz, Dąbrowski, Hanzel, Komandera (84 Nadolski), Borek (77 Dzierbicki), Kiklaisz, Ślosarczyk (77 Lipniak).

Miedź II Legnica: Lenarcik - Żarkowski, Józefiak, Rajnisz, Sławek, Szczepanek, Lewandowski, Skowron (77 Dryja), Poręba, Agbor (81 Bogacz), Stępień.