Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2022-11-05 16:01:18 - Autor: miedzlegnica.eu
III LIGA: W Nysie lepsi gospodarze
Miedź II Legnica nie zdobyła punktów w Nysie. Legniczanie przegrali z miejscową Polonią 0:2. W przebiegu meczu legniczanie mimo ambitnej walki i postawy nie stworzyli stuprocentowych sytuacji.

Miedź II Legnica – Lechia Zielona Góra
Polonia objęła prowadzenie w 15 minucie. Po dośrodkowaniu w pole karne i wybiciu piłki na 20 metr, Maciej Rakoczy uderzył z pierwszej piłki nie do obrony. Miedź mogła zdobyć bramkę jeszcze przed przerwą, ale uderzenie Lewandowskiego z ostrego kąta ostatecznie minęło bramkę gospodarzy. Drugi gol padł już po przerwie. W 64 minucie gry po faulu w polu karnym, Kamil Popowicz wykorzystał „jedenastkę” i ustalił końcowy wynik. Miedź próbowała stworzyć jeszcze zagrożenie w samej końcówce meczu, ale szybkie ataki nie przełożyły się na konkretne sytuacje pod bramką gospodarzy.

Polonia Nysa – Miedź II Legnica 2:0 (1:0)

Bramki: 15 Rakoczy, 64(k) Popowicz.

Polonia Nysa: Marciniak - Maruszak, Redek, Sasin, Popowicz, Zimon (89 Pisula), Rakoczy, Sikora, Rogoziński, Kotowicz (60 Dro), Perkowski (83 Nazar).

Miedź Legnica: Chadała - Orzechowski, Rajnisz, Pojasek, Garuch, Lewandowski (46 Żarkowski), Gurgul, Llano, Poręba (71 Agbor), Szczepanek, Skowron (71 Chmielewski).

Gwoli wyjaśnienia jestem i zawsze byłem ( od urodzenia ) legniczaninem. Wkurza mnie tylko to że powierza się drużynę człowiekowi który ponosi same porażki, a " fachowcy " pisali i piszą ...&...
Co się dziwić, że tak gremialnie odwiedzają fora o Miedzi. A co mają pisać u siebie? Gwoli wyjaśnienia jestem i zawsze byłem ( od urodzenia ) legniczaninem. Wkurza mnie tylko to że powierza się dr...
Co się dziwić, że tak gremialnie odwiedzają fora o Miedzi. A co mają pisać u siebie?
Chorzy ludzie. Forum dla psychicznie chorych z lubina. Tu potrzebny lekarz.
[quote="gość 1"]Niech żyje trener !!!!!! NIECHY ŻYJE !, NIECH ŻYJE !, NIECH ŻYJE !!!!!! SUPER WYNIKI !!! No ale miedzianka cały czas trenuje.
Niech żyje trener !!!!!! NIECHY ŻYJE !, NIECH ŻYJE !, NIECH ŻYJE !!!!!! SUPER WYNIKI !!!