Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2022-10-23 20:59:58 - Autor: WO(lca.pl)
III LIGA: Miedź II przegrała z MKS Kluczbork
Miedź II Legnica na własnym boisku podejmowała MKS Kluczbork. Stawką dla legniczan przy ewentualnej wygranej było opuszczenie strefy spadkowej, jednak tak się nie stało i to goście wywieźli z Legnicy komplet punktów.

Miedź II Legnica - MKS Kluczbork
Pierwszy gol padł już 10 minucie gry. Michał Płonka zdecydował się na uderzenie zza 16-stki i trafił do siatki Madalińskiego. Miedź nie stworzyła w tej części meczu na tyle dobrej okazji aby doprowadzić do remisu. Po przerwie legniczanie zagrali lepiej i częściej utrzymywali się przy piłce. Natomiast to rywale zdobyli gola. W 75 minucie po faulu Orzechowskiego w polu karnym, „jedenastkę” na gola zamienił Adrian Błaszkiewicz.

Miedź II Legnica – MKS Kluczbork 0:2 (0:1)

Bramki: 10 Płonka, 75(k) Błaszkiewicz.

Miedź II Legnica: Madaliński - Letkiewicz, Orzechowski, Pojasek, Garuch, Lewandowski (80 Mamis), Gurgul (46 Żarkowski), Llano, Chmielewski (39 Poręba), Szczepanek, Skowron (60 Agbor).

MKS Kluczbork: Szpaderski – Chmielowiec, Nahrabecki, Płonka, Jóźwicki (46 Zawada, 73 Nykiel), Szota (60 Moś), Napora, Błaszkiewicz, Lewandowski, Przybylski (60 Mikulski), Błędowski

Polski szrot przegrywa w lubinie legnickim z Lechią Gdańsk 0:3 zwolnić trenera he he he
Polski szrot przegrywa w lubinie legnickim z Lechią Gdańsk 0:3 Za mało zarabiają Polacy w Lubinie legnickim he he he Jakoś Polacy nie umierają za swoj klub. Lubin to pisowski stan umysłu Bez polityki kol...
Możecie sobie tam w Lubinie bajdurzyć. Dla Miedzi to będzie w najgorszym razie - drugi najlepszy sezon w 52 letniej historii. A dla was kolejny sezon przeciętniactwa, obrony przed spadkiem lub spadku. Macie...
Jest w Lubinie postęp. Było ostatnio ciągle 0:4, teraz będzie 0:3. I tak trzymać.
Miedź to fajna drużyna czy pierwsza czy druga zawsze można liczyć na emocje,no i co najwazniejsze przyjezdni zawsze wyjeżdżają z dobrym humorem wiedząc że z legnicą zawsze po drodze.