Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2021-04-01 20:55:29 - Autor: AC(lca.pl)/miedzlegnica.eu
Rekord Bielsko-Biała pokonał rezerwy Miedzi Legnica
Miedź II Legnica przegrała w Bielsku-Białej z miejscowym Rekordem 0:3. Mecz mógł ułożyć się inaczej, gdyby sędzia główny tego spotkania uznał zdobytą przez Niewiadomskiego bramkę jeszcze w pierwszej połowie spotkania.

Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała
Miedź zdobyła gola w 31 minucie. Gardzielewicz uderzał zza szesnastki, piłka trafiła do Fernandeza, który podał w pole karne na nogę Niewiadomskiego. Napastnik Miedzi uderzył do bramki i piłka po odbiciu od słupka trafiła do siatki. Mimo radości legnickiego snajpera i sztabu szkoleniowego gol nie został uznany, ponieważ arbiter dopatrzył się w tej sytuacji pozycji spalonej. Gospodarze wyszli na prowadzenie tuż przed przerwą. Po rzucie wolnym piłka trafiła do ustawionego na 10 metrze Byrtka, który upadając pokonał Solohę.

Drugi gola dla gospodarzy padł w 66 minucie meczu. Po solowej akcji Nowaka, Szymański zza szesnastki uderzył mocno i precyzyjnie po długim słupku nie dając szans bramkarzowi Miedzi II. Pięć minut później na 3:0 podwyższył Iwanek, ale bramka mocno obciąża konto legnickiego golkipera, który teoretycznie niegroźny strzał sam skierował do własnej bramki po błędzie przy łapaniu piłki.

3. liga:

Rekord Bielsko-Biała – Miedź II Legnica 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Byrtek 45, 2:0 Szymański 66, 3:0 Iwanek 71.

Rekord Bielsko-Biała: Szumera – Gaudyn, Madzia, Kareta, Caputa, Sz. Wróblewski (63 N. Wróblewski), Szymański, Kowalczyk, Nowak (74 Czaicki), Iwanek (74 Kasprzak), Byrtek (83 Sobik)

Miedź II Legnica: Soloha - Stróżyński (83 Kwolek), Bartczak, Pietrowski, Maciejewski, Gardzielewicz (74 Lewandowski), Świątko, Petk (83 De Oliveira), Fernandez (42 Burgering), Poręba (66 Bahaid), Niewiadomski.[Tabela dostępna w pełnej wersji strony 16]

[Ania194]
Zgadzam się z Tobą, to był fenomenalny mecz, który pamiętam do dziś i miło wspominam. skanery 3d
Miedź to jedyny zespół 1 ligi który ma rezerwy w 3 lidze Hej Miedź SUPER MIEDŹ!!! O JE JE!!!
Miedź to jedyny zespół 1 ligi który ma rezerwy w 3 lidze Hej Miedź
Każda drużyna wie że jak będzie grała z miedzią to ma pewne zwycięstwo
Sędzia początkowo gola uznał, a dopiero, kiedy zawodnicy Miedzi przestali się cieszyć - go anulował. To skandal