Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2023-09-26 20:06:32 - Autor: AC(lca.pl)
Arka ma sposób na Miedź. Łobodziński ponownie górą
Zaledwie w przeciągu dziewięciu dni Arka Gdynia pod wodzą Wojciecha Łobodzińskiego po raz drugi pokonała Miedź Legnica. Tym razem na Stadionie im. Orła Białego wygrali goście 2:0 po golach Kacpra Skóry i Huberta Adamczyka. Warto dodać, że Arka grała w dziesiątkę przez całą drugą połowę.

Miedź Legnica - Arka Gdynia
Spotkanie idealnie ułożyło się dla gości. Już w 1 minucie bramkę dla Arki bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego zdobył Kacper Skóra. W 12 minucie gdynianie próbowali zaskoczyć Jakuba Mądrzyka strzałem piętą, ale piłka minęła bramkę legniczan. W 19 minucie Szymon Zalewski uderzył z prawej strony, ale Martin Chudy był na posterunku. Pięć minut później strzał Emmanuela Agbora został zablokowany.

W 26 minucie Hubert Adamczyk podwyższył wynik precyzyjnym strzałem z pierwszej piłki, po podaniu Olafa Kobackiego z lewej strony pola karnego. Z kolei w 40 minucie Marcel Mansfeld po podaniu z prawej strony uderzeniem z pierwszej piłki posłał futbolówkę nad poprzeczką. Już w doliczonym czasie pierwszej połowy czerwoną kartkę za faul na Ibanie Salvadorze otrzymał kapitan przyjezdnych Olesnadr Azatskyi.

Siedem minut po przerwie Marcel Mansfeld groźnie uderzył głową, ale golkiper ekipy z Trójmiasta był na posterunku. W 62 minucie w doskonałej sytuacji znalazł się Olaf Kobacki, ale z lewej strony pola karnego w sytuacji sam na sam przerzucił piłkę wyraźnie nad bramką. W 72 minucie Daniel Stanclik trafił w słupek, Kamil Drygas dobił do siatki, ale arbiter odgwizdał spalonego. W 83 minucie z rzutu wolnego spróbował Damian Tront, ale Chudy zatrzymał piłkę. Dwie minuty później tuż obok słupka główkował Kamil Drygas.

Miedź Legnica – Arka Gdynia 0:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Skóra 1, 0:2 Adamczyk 26.

Żółte kartki: Emmanuel Agbor (45’), Szymon Zalewski (53’), Ruben Hoogenhout (78’) - Michał Bednarski (20’), Jakub Wilczyński (37’), Sebastian Milewski (78’)

Widzów: 3 072

Miedź Legnica: Mądrzyk – Kostka, Mijusković Hoogenhout, Aguado (78 Pierzak), Drzazga (58 Michalik), Agbor (58 Drygas), Zalewski, Lehaire (46 Tront), Salvador, Mansfeld (69 Stanclik).

Arka Gdynia: Chudy – Stolc (46 Lipkowski), Dobrotka, Marcjanik, Azacki, Borecki, Adamczyk, Bednarski (46 Gojny), Skóra (66 Predenkiewicz), Kobacki (66 Milewski), Wilczyński (78 Czubak).

Coraz gorzej wygląda gra Miedzi. Niedokładnie wolno i to rozgrywanie na boki zamiast próbować strzelać z dalszej odległości. Jedyny Salvador walczył i grał szybko. Salvador na szczęście nie trenował...
Wy to się tak znacie, że co kolejkę byście trenera zmianiali. Nie ma szans na zmianę trenera, potrzebny jest spokój i praca. Pseudofachowcy...
Nie, to nie kryzys... oni tak mają ...
Co za dno. Małomoskiewski klub-mem.
Tragedia.Dlaczego oni tak wolno biegają? Kto sprowadził tego śmiesznego Hiszpana nr8. Razem z nr59 szybko do 2 drużyny. Plus to Zaleski i Salwador. Trzeba znaleźć reżysera gry.
Banda cieniasów. Obniżyć pensje piłkarzykom pajacykom.. Co oni robią na treningach jak nie umieją porządnie podać ani przyjąć piłki.