Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2023-04-23 19:31:34 - Autor: AC(lca.pl)
Ślęza Wrocław pokonała rezerwy Miedzi Legnica
Miedź II Legnica nie zdołała zdobyć punktów w starciu ze Ślęzą Wrocław. Legniczanie dwukrotnie wychodzili w tym meczu na prowadzenie, ale to goście z Wrocławia ostatecznie zgarnęli pełną pulę.

Miedź II Legnica - 1 KS Ślęza Wrocław
Miedź już w piątej minucie objęła prowadzenie. Rzut karny po faulu na Agborze wykorzystał Marcin Garuch. Ślęza wyrównała w 37 minucie gry. Mocne uderzenie Niewiadomskiego z rzutu wolnego sparował Madaliński, ale przy dobitce Stempina nie miał już szans.

Po przerwie Miedź ponownie objęła prowadzenie. W 50 minucie meczu Michał Pojasek uderzył z powietrza, piłka odbiła się jeszcze od murawy i wpadła pod poprzeczkę bramki gości. Radość z prowadzenia nie trwała długo. W 54 minucie Vinicius wyrównał uderzając płasko przy długim słupku. Jedenaście minut później było już 3:2 dla Ślęzy. Tym razem Mateusz Stempin sfinalizował z niewielkiej odległości dośrodkowanie w pole karne. W 80 minucie Ślęza zdobyła jeszcze jednego gola i ustaliła wynik. Pięknym uderzeniem zza pola karnego popisał się Milewski nie dając szans Alanowi Madalińskiemu.

Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław 2:4 (1:1)

Bramki: 5 Garuch (k), 50 Pojasek - 37, 65 Stempin, 54 Vinicius, 80 Milewski.

Miedź II Legnica: Madaliński - Sławek, Józefiak, Pojasek, Lewandowski, Szczepanek, Orzechowski, Bogacz (75 Poręba), Garuch (43 Skowron), Agbor, Zalewski (30 Rajnisz).

Ślęza Wrocław: Gasztyk - Stempin, Marcjan (89 Murat), Olek (70 Milewski), Vinicius (89 Malczyk), Alfonso, Niewiadomski, Samiec, Kozik, Fediuk (70 Hampel), Krukowski.

Opiniami kr.etynow, kabareciarzy i kibiców ZL nie należy się przejmować. Jeżeli fakty są przeciwko nim, tym gorzej dla faktów.
Ktoś na forum trąbi żeby pogonić obcokrajowców i grać młodymi Polakami. Masz tych młodych Polaków, którzy nawet w 3 lidze nie dają rady