Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2022-04-10 11:16:58 - Autor: AC(lca.pl)
Rezerwy Miedzi zrewanżowały się Carinie Gubin
Miedź II zrewanżowała się za jesienną porażkę w Legnicy i pokonała w Gubinie miejscową Carinę 2:1. Legniczanie po słabszym początku meczu z upływem minut zdobywali przewagę, którą udokumentowali zdobywając dwa gole.

Miedź II Legnica – Odra Wodzisław Śląski
Pierwsze 15 minut meczu to przewaga gospodarzy. Miedź II straciła bramkę po kontrze prawą stroną i dośrodkowaniu w pole karne. Z upływem czasu legniczanie zdobywali przewagę. Bramkę wyrównującą Miedź zdobyła po dośrodkowaniu Tomasza Mamisa z rzutu rożnego, które wykorzystał Wyśiński.

Na druga polowe wyszliśmy z nastawieniem zdobycia bramki, przeciwnik opadał z sił, tworzyły się przestrzenie do ataku. Drugi gol dla legniczan padł w drugiej części meczu. Emmanuel znakomicie obrócił się z obrońcą na plecach i oddał celny strzał.

3. liga:

Carina Gubin - Miedź II Legnica 1:2 (1:1)

Bramki: 28 Wysińsi, 55 Emmanuel.

Miedź II: Madaliński - Hoogenhout, Bartczak, Letkiewicz, Karolczak, Wysiński (80 Żarkowski), Garuch, Pojasek, Kaczmarek (65 Chmielewski), Mamis, Emmanuel (75 Siedlecki).

Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród 1:3

Lechia Zielona Góra - Pniówek Pawłowice 1:1

Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław 2:2

Stal Brzeg - Foto-Higiena Gać 2:0

Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Bytom 1:2

Górnik II Zabrze - Odra Wodzisław Śląski 3:3

LKS Goczałkowice Zdrój - Warta Gorzów Wielkopolski 2:2[Tabela dostępna w pełnej wersji strony 16]

Mocne te nasze rezerwy Miedzi. Widać dobrą pracę akademii. Rosną następcy 1 zespołu.