Szanowny czytelniku

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ
To już pewne. Miedź spada z Ekstraklasy!
Autor: AC(lca.pl) - 2023-05-01 21:00:44
Pierwsze trafienie Dawida Drachala w PKO Bank Polski Ekstraklasie pozwoliło Miedzi jedynie zremisować w Krakowie.
Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj

Cracovia – Miedź Legnica - Foto: miedzlegnica.eu
Lepiej w spotkanie weszli legniczanie. Już w pierwszej akcji meczu wywalczyli rzut rożny, z którego Dimitar Velkovski był bliski zdobycia bramki bezpośrednim uderzeniem. Karol Niemczycki odbił jednak piłkę tuż przy spojeniu słupka z poprzeczką. W 7 minucie po dośrodkowaniu Velkovskiego niecelnie główkował Kamil Drygas. Arbiter odgwizdał jednak spalonego.

Z kolei w 21 minucie Victor Moya Martinez „Chuca” dośrodkował sprzed szesnastki z lewej strony, a Drygas z około pięciu metrów uderzył głową obok bramki. „Pasy” próbowały ze stałych fragmentów, ale nie potrafiły stworzyć z nich większego zagrożenia. Miedzianka dopięła swego w pierwszej minucie doliczonego czasu gry. Maxime Dominguez posłał znakomite podanie do Dawida Drachala, a ten z zimną krwią wykorzystał sytuację strzałem z prawej strony pola karnego w długi róg. Dla młodzieżowca był to debiutancki gol w PKO Bank Polski Ekstraklasie.

W przerwie szkoleniowiec krakowian dokonał podwójnej zmiany. W 53 minucie Ievgenii Konoplianka, który pojawił się na murawie po zmianie stron, strzelił na bramkę z szesnastu metrów, ale Mateusz Abramowicz nie dał się zaskoczyć. Cztery minuty później Angelo Jose Henriquez Iturra minimalnie przestrzelił w sytuacji sam na sam.

Cracovia odpowiedziała w 69 minucie. Ievgenii Konoplianka przeprowadził groźną akcję, którą skończył strzałem. Piłkę odbił Mateusz Abramowicz, ale przy dobitce Ukraińca był bezradny. Sześć minut później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Virgil Ghita, a bramkarz Miedzi odbił futbolówkę na poprzeczkę. W 83 minucie obok bramki z pierwszej piłki uderzał Patryk Makuch.

Za chwilę z dystansu niecelnie posłał piłkę Jani Atanasov. Po drugiej stronie boiska po szybkiej kontrze zielono-niebiesko-czerwonych Koldo Obieta Alberdi przestrzelił w dobrej sytuacji. Obie drużyny grały do końca o pełną pulę. W doliczonym czasie Abramowicz obronił jeszcze w groźnej sytuacji, gdy strzelał Otar Kakabadze.

Cracovia – Miedź Legnica 1:1 (0:1)