Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2022-08-06 20:23:22 - Autor: WO(lca.pl)
III Liga: Podział punktów na początek
Miedź II Legnica w pierwszej serii gier 3 ligi, grupy 3 podejmowała LKS Goczałkowice – Zdrój. Legniczanie mimo to, że prowadzili już 2:0, ostatecznie zremisowali to spotkanie.

Miedzi II Legnica - LKS Goczałkowice-Zdrój

Łukasz Piszczek
W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka. Mimo optycznej przewagi gości, to Miedź wyszła na prowadzenie. W 37 minucie gry Igor Lewandowski zdecydował się na atomowe uderzenie zza pola karnego, bramkarz sparował piłkę przed siebie, a tam był już Hubert Kwolek, który z bliska trafił do siatki. Co ciekawe, już w pierwszej akcji drugiej połowy Miedź zdobyła kolejnego gola. Tym razem Kacper Chmielewski wykorzystał sytuację 1 na 1 z bramkarzem i podwyższył na 2:0.
Goście kontaktowego gola zdobyli w 53 minucie gry. Krzysztof Kiklaisz dobił z bliska piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Gol na remis padł na 10 minut przed końcem spotkania. Po faulu przed legnickim polem karnym, Łukasz Hanzel nie dał szans Madalińskiemu i trafił prosto w okienko bezpośrednio z rzutu wolnego. Pierwszy mecz w nowym sezonie zakończył się remisem.

Hubert Łysy
- Wynik jest sprawiedliwy z lekką przewagą Goczałkowic. Ale wiadomo, przy 2:0 szkoda trochę tego wyniku. Można by powiedzieć, że przed mecze brałbym wynik w ciemno. Tutaj jednak przy prowadzeniu 2:0 niestety nie udało nam się tego utrzymać. Stałe fragmenty wykonywane przez zespół z Goczałkowic były bardzo groźne. Mamy punkt, który zostaje w Legnicy. Trzeba się z niego cieszyć i przygotowywać do kolejnego meczu – podsumował trener Hubert Łysy.

Miedź II Legnica - LKS Goczałkowice-Zdrój 2:2 (1:0)

Bramki: 37 Kwolek, 46 Chmielewski - 53 Kiklaisz, 80 Hanzel.

Miedź II Legnica: Madaliński - Carolina, Rajnisz, Letkiewicz, Garuch, Lewandowski, Klimkiewicz (84 Wojtak), Kwolek (37 Kukuła), Mamis (84 Fraska), Chmielewski (71 Żarkowski), Emmanuel (71 Graham).

LKS Goczałkowice-Zdrój:
Mazur - Prytykovskyi, Zięba, Ślosarczyk (53 Bryzhenko), Flasz (86 Warzycki), Nadolski (53 Lipniak), Dąbrowski (63 Sieradzki), Hanzel, Dzierbicki, Danch, Kiklaisz.

Dobry mecz naszych młodych piłkarzy z akademii Oby tak dalej. Hej Miedź
Dwóch osiemnastolatków, wychowanków strzeliło gole. Brawo!!! Przebijają się chłopaki. I dobrze
Sporo młodych zagrało. Tak jak pisałem, młodzi przegrywali po 0:6 wiosną, zrobili postęp i już nawiązują walkę. Warto podkreślić występ kilku 16 i 17 latków z akademii. Jest postęp. Brawo
Dobry mecz naszych młodych piłkarzy z akademii Co znaczy , że Akademia dobrze szkoli