Piłkarskie niższe ligi: wyniki niedzielnych spotkań
Autor: AC(lca.pl) - 2024-04-14 19:41:00
W szlagierze 4. ligi rezerwy Miedzi Legnica rozbiły Słowianina Wolibórz i wskoczyły na fotel lidera! W Klasie Okręgowej Chojnowianka wygrała w Bieniowicach.

Kaczawa Bieniowice - Chojnowianka Chojnów - Foto: WO(lca.pl)
Spotkanie od samego początku przebiegało na wysokiej intensywności. W 5 minucie dwie świetne interwencje zaliczył Mateusz Abramowicz. W 10 minucie fenomenalną przewrotką popisał się Emmanuel Agbor. Niestety strzał obronił Piotr Gembara. Trzy minuty później bardzo dobry strzał oddał Szymon Skrzypczak, ale uderzenie minęło bramkę.

W 30 minucie świetnie w polu karnym odnalazł się Szymon Zalewski, który perfekcyjnym strzałem pokonał bramkarza Słowianina. Po kolejnych pięciu minutach "Miedzianka" prowadziła już dwoma bramkami. Po świetnym rajdzie z lewej strony, w pole karne wpadł Szymon Zalewski, który oddał mocny strzał, ten odbił się od Bartłomieja Cegiełki i wpadł do bramki. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Szymon Zalewski. W 52 minucie po raz kolejny świetnie bronił Mateusz Abramowicz.

W 56 minucie bardzo dobre uderzenie z lewej strony pola karnego oddał Szymon Skrzypczak. W 63 minucie po świetnym dośrodkowaniu z prawej strony akcje głową zamknął Marcel Mansfeld. W 80 minucie fenomenalnie wykonany rzut wolny przez Garucha zamknął Kacper Józefiak, któy ustalił wynik meczu.