Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2024-08-20 20:39:24 - Autor: AC(lca.pl)
Wyszarpane zwycięstwo rezerw Miedzi nad Ślęzą Wrocław!
We wtorek druga drużyna Miedzi Legnica rozegrała domowe starcie w ramach 4. serii gier Betclic 3. Ligi. Przeciwnikiem zielono-niebiesko-czerwonych była Ślęza Wrocław. Nasza ekipa w dramatycznych okolicznościach pokonała zespół z Wrocławia 2:1.

Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
W 3 minucie świetny strzał w kierunku prawego słupka bramki oddał Louis Poznański. W 12 minucie na bramkę Ślęzy z powietrza uderzał Michał Kaczmar. W 17 minucie fenomenalnie interweniował Chadała. Następnie tempo meczu trochę siadło i do końca pierwszej połowy nic się nie wydarzyło.

W drugiej części "Miedzianka" próbowała się przedostać pod bramkę rywali. W 56 minucie do świetnej sytuacji strzeleckiej doszedł Marcin Manikowski, jednak ostatecznie uderzenie zatrzymał Kacper Kozioł. W 64 minucie w kierunku bramki główkował Kacper Józefiak. Niestety jego strzał przeleciał nad bramką.

W 70 minucie wreszcie udało nam się przełamać obronę Ślęzy. Kapitalną akcję strzałem głową sfinalizował Marcin Manikowski. W 90 minucie rzutem na taśmę Ślęza wyrównała stan rywalizacji. Gola na 1:1 zdobył Kamil Olek. Na tym jednak mecz się nie skończył. W ostatniej sekundzie pojedynku przepięknym strzałem bramkarza Ślęzy pokonał wprowadzony raptem 30 sekund wcześniej Miłosz Stępnik.

Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław 2:1 (0:0)