Lca.pl » Sport » Inne

2024-03-18 12:56:45 - Autor: AC(lca.pl)
Basket mistrzem dolnośląskiej 3. ligi. Czas na baraże
Koszykarze Basketu zostali mistrzem 3. ligi. W ostatnim meczu ligowym legniczanie pokonali u siebie Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra.

KS Basket Legnica - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Basket losy spotkanie rozstrzygnął w drugiej kwarcie, którą wygrał aż siedemnastoma punktami. Swoją przewagę powiększył po przerwie zwyciężając w kolejnej kwarcie 28:17.

Legniczanie na swoim koncie zapisali czternaście zwycięstw i tylko dwie porażki. Teraz Basket czekają przygotowania do walki o 2. ligę, która rozpocznie się półfinałowym turniejem barażowym z przeciwnikami z całej Polski. Losowanie pierwszego turnieju barażowego już 26 marca.

KS Basket Legnica - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 115:86 (29:29, 31:14, 28:17, 27:26)

KS Basket Legnica: Giergielewicz 8, Chmielewski 19, Szablewski 19, Macowicz 13, Jaworski 10, Sielicki, Skibiński, Dziadulewicz 8, Kowalski 17, Iwański 21.