2024-03-12 12:46:44 - Autor: WP(lca.pl)
Emocjonujące starcie w Gdyni: EISBERG Dziewiątka Legnica z niespodziewaną końcówką
W niedawnym starciu z SPR Gdynia, drużyna EISBERG Dziewiątka Legnica przeszła przez rollercoaster emocji. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 13:13, obiecując kolejne 30 minut zaciętej rywalizacji.

Niestety, po przerwie Legniczanki napotkały na kwadrans nieskuteczności, zdobywając zaledwie jedną bramkę z gry. Przeciwniczki skorzystały z okazji, budując przewagę kilku trafień. W 56. minucie zdawało się, że mecz jest zdecydowanie po stronie zespołu z Gdyni, mając 6 bramek przewagi (24:18).

Wtedy Legniczanki wróciły do gry, błyskawicznie odrabiając straty. W ciągu 4 minut zdobyły aż 6 bramek. Niestety, pomimo tego zażartego pościgu, drużyna z Pomorza utrzymała przewagę jednego trafienia, decydującego o wyniku meczu.

Brawa dla Legniczanek za determinację i walkę do ostatnich chwil, co świadczy o ich sportowym charakterze. Runda rewanżowa napawa optymizmem, a mimo porażki, mecz z drużyną z Gdyni pokazał, że EISBERG Dziewiątka Legnica potrafi się skutecznie bić nawet z zespołami z czołówki.

W tabeli Ligi Centralnej Kobiet drużyna Legnicy utrzymuje się na 7. miejscu.

Wynik meczu: SPR Gdynia - EISBERG Dziewiątka Legnica 25:24 (13:13)

Strzelczynie dla Legnicy: Nowak 6, Kozak 4, Ivanović 4, Sośnicka 4, Szuk 3, Doroba 2, Zawalich 1, Wojciechowska, Gowin, Kaczanowska, Lange E., Gdula

Kolejne ligowe spotkanie drużyna trenera Michała Pastuszko rozegra 17 marca, tym razem na własnym terenie z drużyną z Tczewa. Zapraszamy do kibicowania!

Odkąd mamy tego prezesa klubowe realia to dno ! Drużyna męska rozwiązana ,dziewczyny ledwo dają radę w tej lidze ! Brawo prezes !
Ciągle te same teksty! Autor, - ka ma jakiś osobisty uraz, wygląda, że do prezesa. Jest zorientowany, -na w klubowych realiach? Jeżeli dobro klubu jest ważne, to takie osobiste urazy można załatwić in...
Co by się nie dział i tak będzie źle haha ... cholerne trolle ... dziewczyny to wszystko czytają ciekawe jak się czują. Niby uderzacie w trenerów i prezesa ale obrywa cały zespół. Jeśli tak wam za...
Miła wycieczka ! Porażka i do domu ! Brawo prezes zawsze myślisz o drużynie ! To sarkazm kasa się zgadza ?!