2023-11-29 02:35:16 - Autor: WO(lca.pl)
Zwycięstwo Dziewiątki i awans o dwie pozycje w tabeli ligowej
To był bardzo ważny mecz i ważne zwycięstwo drużyny trenera Michała Pastuszko. Szczypiornistki UKS Dziewiątka Legnica wygrały z koleżankami z Jeleniej Góry.

MKS VITAMINEO Jelenia Góra - UKS Dziewiątka Legnica
Legniczanki w mecz weszły bardzo dobrze, po pięciu minutach Dziewiątka prowadziła pięcioma bramkami. Przez całą pierwszą połowę zawodniczki z Legnicy prowadziły nie mniej niż trzema trafieniami, na przerwę drużyny schodziły przy wyniku 14:19.

W drugiej połowie legniczanki kontrolowały przebieg meczu osiągając kilka razy prowadzenie siedmioma bramkami i z taką właśnie przewagą Dziewiątki zakończył się piątkowy pojedynek dolnośląskich drużyn.

Świetnie spisały się Karolina Milczarczyk (11 bramek) i Nikola Wojciechowska (8 bramek).
MVP wybrana została Katarzyna Kozak.

Liga Centralna Kobiet: MKS VITAMINEO Jelenia Góra - UKS Dziewiątka Legnica 27:34 (14:19)

UKS Dziewiątka Legnica:  Bielak, Lange P., Milczarczyk 11, Wojciechowska 8, Kozak 5, Bogacka K. 3, Szuk 3, Cieślik 3, Gowin 1, Doroba, Gdula, Pleśniak, Lange E., Kaździoł, Bogacka N., Nowak.

Spokojnie już dziewczyny z wygrywaniem w tym sezonie skończyły panie Lange ! Prosimy oddać klub w dobre ręce !