Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2023-06-19 14:15:53 - Autor: AC(lca.pl)
Na pożegnanie z 3. ligą rezerwy Miedzi zremisowały
W ostatnim meczu sezonu 2022/23, 3 ligi Miedź II Legnica zremisowała z Pniówkiem Pawłowice na własnym stadionie 1:1. Bramki w tym meczu zdobyli Marcin Garuch i Dawid Hanzel.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a obydwie ekipy kilka razy miały okazję do zdobycia goli, ale znakomicie spisywali się obydwaj bramkarze. Po przerwie wynik otworzył Marcin Garuch, który w 57 minucie bezpośrednio z rzutu wolnego trafił do siatki gości. Odpowiedział Dawid Hanzel.

Napastnik Pniówka w 75 min. gry pokonał Madalińskiego uderzeniem po ziemi przy samym słupku. Miedź oraz Pniówek mogły jeszcze przynajmniej raz cieszyć się z goli, ale ani Michał Dryja ani ponownie Hanzel nie trafili do siatki. Miedź zakończyła sezon remisem i pożegnała się z rozgrywkami 3 ligi.

Miedź II Legnica – Pniówek Pawłowice 1:1 (0:0)

Bramki: 57 Garuch – 75 Hanzel.

Miedź II Legnica: Madaliński - Orzechowski, Józefiak, Letkiewicz, Momoh, Garuch, Żarkowski, Kania, Dryja, Stępień (66 Grabowski).

Pniówek Pawłowice: Zapała – Kolasa, Weis, Szczęch, Groborz, Kasperowcz, Trąd, Płowucha, Wiciński, Hanzel, Herman (60 Brychlik).