Lca.pl » Sport » Ręczna

2023-05-14 12:09:05 - Autor: AC(lca.pl)
Siódemka lepsza od Wolsztyniaka. Porażka Dziewiątki w Kościanie
Ze zmiennym szczęściem zagrały nasze zespoły w I lidze mężczyzn. EuCO-UKS Dziewiątka Legnica przegrała na wyjeździe z Tęczą Folplast Kośćian, natomiast Siódemka Miedź Huras Legnica wygrała 27:22 z Wolsztyniakiem Wolsztyn.

Spotkanie w Kościanie obfitowało w wiele zwrotów akcji, nierównej gry obu zespołów i świetnych interwencji bramkarzy. Oba zespoły w meczu kilka razy punkty zdobywały seriami i kilka razy na tablicy oglądaliśmy remis.
Legniczanie, mimo że do przerwy przegrywali czterema bramkami potrafili odrobić w drugiej połowie straty. Ostatnie trzy minuty były lepsze w wykonaniu gospodarzy i to oni zgarnęli komplet punktów.

MKS Tęcza Folplast Kościan - EuCO-UKS Dziewiątka Legnica 30:28 (18:14)

EuCO-UKS Dziewiątka Legnica: Teterycz, Kaczmarek, Koch, Turalik 5, Krukiewicz 4, Szydziak 3, Mierzejewski 3, Sydor 3, Wróbel 2, Dziobek 2, Wołowiec 2, Pawlak 2, Świekatowski 2, Kuryło, Świrski, Pedryc.

Z kolei Siódemka Miedź Huras Legnica zagrała dość przeciętne zawody w starciu z Wolsztyniakiem. Ostatecznie zgarnęła jednak komplet punktów, ale był to mecz z kategorii „przepchanych kolanem”. Trudno było nie oprzeć się wrażeniu, że podopieczni trenera Tomasza Górecznego w sobotni wieczór co prawda grali z Wolsztyniakiem, ale myślami byli już w przyszłości – konkretnie siedem dni do przodu, na meczu w Kątach Wrocławskich.

Siódemka Miedź Huras Legnica – Wolsztyniak Wolsztyn 27:22 (13:14)

Siódemka Miedź Huras Legnica: Mazur – Kochlewski 1, Pacek 4, Przybylak 6, Czarnecki 2, Kuliński 3, Nowosielski 2, Kruszelnicki, Siwak 1, Stańko 5, Łukawski, Gregułowski 2, Pacuła 1. Karne: 2/1. Kary: 8 min.

[diddon23]
Moim zdaniem to bardzo ważna kwestia w dzisiejszych trudnych czasach ---------------- Autyzm się leczy, leczenie autyzmu, terapie leczenia autyzmu
Mają farta że wygrali jaki kolwiek mecz ale spokojnie poczekamy w następnym sezonie nic nie wygrają!
?Czasem? idź sobie wyskocz przez okno z minimalnie piątego piętra - odbij się głową - wskocz ponownie i przemyśl co Twoje IQ -14 podpowiada. Farta masz, ze zostało te -14. Zespół w tamtym sezonie osta...
Brawo Siódemka Zespół na środek tabeli. Znowu odejdą najlepsi
Czasem mam wrażenie że każda wygrana dziewiątki to fart albo nie dyspozycja przeciwnika. Łysy na ławce nie ogarnia a słup to słup.