2023-03-30 09:04:37 - Autor: Źródło: Dziewiątka Legnica/O(lca.pl)
Szczypiorniści Dziewiątki wracają ze Świdnicy bez punktów
EUCO UKS Dziewiątka Legnica przegrała pięcioma bramkami wyjazdowe spotkanie z ŚKPR Świdnica w rozgrywkach I ligi mężczyzn.

Mateusz Krukiewicz
Drużyna EUCO UKS Dziewiątka Legnica bardzo źle weszła w mecz. Świdniczanie od razu odjechali na 4 bramki i od początku legniczanie zmuszeni byli gonić wynik. Pierwsza połowa zakończyła się ze stratą pięciu bramek.

Po przerwie lepiej zaczęli rzucać piłkarze ręczni z Legnicy i w 40 minucie doszli gospodarzy na jedną bramkę (21:20).

I to było wszystko na co było stać Dziewiątkę w tym meczu. W 48 minucie inicjatywę ponownie przejęli piłkarze ręczni ze Świdnicy i rzucili cztery bramki z rzędu. Ostatecznie gospodarze wygrali pięcioma bramkami.

Najlepszym zawodnikiem EUCO UKS Dziewiątki Legnica został wybrany Mateusz Krukiewicz, zdobywca 8 bramek

ŚKPR Świdnica - EUCO-UKS Dziewiątka Legnica  34:29 (18:13).

EUCO UKS Dziewiątka Legnica: Teterycz, Kaczmarek, Krukiewicz 8, Król 5, Turalik 4, Świekatowski 3, Wróbel 3, Wołowiec 2, Szydziak 2, Pedryc 1, Świrski 1, Dziobek, Kuryło

Euco jeszcze sponsoruje ? Z czego ?
Żaden z nich nie nadaje się na trenera! W szkoku byłbym jeśli by kiedyś trenowali inny klub niż 9 !
Jeżeli najlepszym zawodnikiem wybrany jest ktoś, kto popełnił tyle błędów,to naprawdę trzeba czekać chyba na przyszły sezon i jakieś zmiany... trenera jakiegoś by się zdało mieć. Jakby się udał...