Julia Olszewska
Foto: WO(lca.pl)Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie. Rywalizowało ponad dwustu zawodników, w tym 7 zawodników ze Strzelca Legnica i 1 z GOKIS z Legnickiego Pola. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Strzelca w łukach bloczkowych zdobywając cztery złote i jeden srebrny medal.
Wyniki Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie.
Łuki Olimpijskie - Juniorzy Młodsi
1. ROKITA Karol KS STELLA Kielce
2. PATLEWICZ Łukasz LKS ŁUCZNIK Żywiec
3. BYCZKOWSKI Nikodem SKS PIAST 25 Rzeszów
3. SZYMCZAK Adrian LKS JAR Kielnarowa
38 GUJWA Danyl OSŁ STRZELEC Legnica
47 SZYMULA Mateusz GOKiS LEGNICKIE POLE
80 KARTKOWSKI Wiktor OSŁ STRZELEC Legnica
Łuki Olimpijskie - Juniorki Młodsze
1 HELWING Barbara UKS TALENT Wrocław
2 GEBAUER Małgorzata UKS GROT Ruda Śląska
3 KĘPA Kornelia ULKS GROT Zabierzów
3 STRZAŁKA Otylia LKS ŁUCZNIK Żywiec
Kacper Zagrodny, Krzysztof Gorczyca i Michał Stępień
Foto: WO(lca.pl) Łuki Bloczkowe - Juniorzy Młodsi
1. STĘPIEŃ Michał OSŁ STRZELEC Legnica
2. ZAGRODNY Kacper OSŁ STRZELEC Legnica
3. SMAGA Jakub LZS SKS Raszówka
3. SZYMONIAK Dominik UKS DEFMAR Police
6. BOROWIEC Adam OSŁ STRZELEC Legnica
8 JASTRZĘBSKI Maciej OSŁ STRZELEC Legnica
Julia Olszewska
Foto: WO(lca.pl) Łuki Bloczkowe - Juniorki Młodsze
1. OLSZEWSKA Julia OSŁ STRZELEC Legnica
2. STRZAŁKA Roksana LKS ŁUCZNIK Żywiec
3. GŁĄB Julia UKS TRAMP Jarosław
3. NAHORNAYA Anastasiia LKS ŁUCZNIK Żywiec
Łuki Olimpijskie Zespoły - Juniorzy Młodsi
1. LKS ŁUCZNIK Żywiec (KUBIC Dawid, ONIKIIENKO Heorhii, PATLEWICZ Łukasz, WIDER Maksymilian)
2. SŁ MARYMONT Warszawa (BIENIAK Jan Maciej, CYPRYSIAK Wiktor, PONCYLEUSZ Kacper)
3. KS STELLA Kielce (KAŁUŻA Kacper, MROZIK Maciej, ROKITA Karol)
3. AZS SURMA Poznań (KWIECIEŃ Jeremi, SARNECKI Ignacy Franciszek, SCIBILIA Thomas)
Łuki Olimpijskie Zespoły - Juniorki Młodsze
1. LKS ŁUCZNIK Żywiec (KLIŚ Karolina, KNOPEK Amelia, REZNICHENKO Kristina, STRZAŁKA Otylia)
2. ULKS GROT Zabierzów (CZUBER Wiktoria, KĘPA Kornelia, PACZYŃSKA Pola, PESZKOWSKA Emilia)
3. KS DRUKARZ Warszawa (BULSIEWICZ Zofia, DZIERŻAK Kalina, KORNOWICZ Jagna, TALAROWSKA Hanna)
3. LKS ŁUCZNIK Żywiec 2 (BIDZIŃSKA Łucja, KLESZCZ Zuzanna, KUPCZAK Julia, REZNICHENKO Aleksandra)
Łuki Olimpijskie Zespoły Mieszane - Juniorzy Młodsi
1. LKS ŁUCZNIK Żywiec (REZNICHENKO Aleksandra, WIDER Maksymilian)
2. UKS GROT Ruda Śląska (2) (GEBAUER Małgorzata, CZARNIK Szymon)
3. MLKS DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska (LEKARCZYK Aleksandra, MARSZALIK Nikodem)
3. UKS GROT Ruda Śląska (GRUDZIEŃ Karolina, MURAWSKI Sambor)
Drużyna Strzelca Legnica
Foto: WO(lca.pl) Łuki Bloczkowe Zespoły - Juniorzy Młodsi
1. OSŁ STRZELEC Legnica (BOROWIEC Adam, JASTRZĘBSKI Maciej, STĘPIEŃ Michał, ZAGRODNY Kacper)
2. LKS ŁUCZNIK Żywiec 2 (DEMCHUK Artur, KORSZENKO Aleks, KOVALENKO Artem, SAVCHUK Andrii)
3. LKS ŁUCZNIK Żywiec (KOLESNICHENKO Yaroslaw, PIKA Kyrylo, PYSZNY Denys, SUSHYTSKYI Artur)
Łuki Bloczkowe Zespoły - Juniorki Młodsze
1. LKS ŁUCZNIK Żywiec (KHAVRONIUK Anastasiia, NAHORNAYA Anastasiia,STRZAŁKA Roksana)
2. LKS ŁUCZNIK Żywiec 2 (HALUSHKINA Mariia, KUSHNIR Yuliia, RYCHLIUK Vladyslava)
Julia Olszewska i Michał Stępień
Foto: WO(lca.pl) Łuki Bloczkowe Zespoły Mieszane - Juniorzy Młodsi
1. OSŁ STRZELEC Legnica (OLSZEWSKA Julia, STĘPIEŃ Michał)
2. UKS TRAMP Jarosław (GŁĄB Julia, GŁĄB Kacper)
3. LKS ŁUCZNIK Żywiec (STRZAŁKA Roksana, SUSHYTSKYI Artur)
3. LKS ŁUCZNIK Żywiec 2 (KHAVRONIUK Anastasiia, DEMCHUK Artur)