2023-03-17 09:13:43 - Autor: O(lca.pl)
Dziewiątka Legnica wraca z Leszna bez punktów
W meczu 1. ligi mężczyzn szczypiorniści EUCO UKS Dziewiątka Legnica przegrali z drużyną MKS Real-Astromal Leszno 34:31.

MKS Real-Astromal Leszno - EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Niestety, z czwartkowych wojaży Dziewiątka nie przywozi zdobyczy punktowej do Legnicy. Jeśli chodzi o przebieg spotkania, to do 20 minuty pomimo błędów, wynik przeważał na korzyść gości. Natomiast przestój z 20 minuty odbił się na końcowym rezultacie. To wtedy zespół gospodarzy wypracował dwupunktową przewagę, którą na koniec pierwszej części spotkania powiększył do 4.

Po wprowadzeniu korekt w przerwie meczu gra wyglądała lepiej, ale nie na tyle wystarczająco, żeby zmienić los meczu. Ostatecznie udało się odrobić jedynie jedno trafienie, w stosunku do pierwszej połowy.

MKS Real-Astromal Leszno - EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 34:31 (19:15)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica:  Teterycz, Kaczmarek, Król 7, Szydziak 7, Wróbel 6, Buko 5, Wołowiec 3, Kuryło 1, Krukiewicz 1, Dziobek 1, Pedryc, Świrski.

Czy sponsor dziewiątki czyli EuCO przekazuje jeszcze jakieś pieniądze ? Poszkodowani w wypadkach czekają na swoje pieniądze
Możliwe że seniorzy 9 od początku istnienia tej sekcji mają więcej porażek niż wygranych?
Przegrana u nich to norma! Szok jest wtedy gdy wygrywają!
Czy sponsor dziewiątki czyli EuCO przekazuje jeszcze jakieś pieniądze ?