2023-03-12 11:17:11 - Autor: AC(lca.pl)
Karkonosze Jelenia Góra wywiozły komplet punktów z Legnicy
W spotkaniu I Ligi grupy B Dziewiątka Legnica po wyrównanym meczu przegrała u siebie z Karkonoszami Jelenia Góra.

Katarzyna Kozak
Na nic zdała się świetna dyspozycja duetu Katarzyna Kozak – Karolina Milczarczyk. Obie zawodniczki rzuciły łącznie trzynaście bramek.

Od pierwszych minut mecz był niesamowicie wyrównany. Legniczanki po raz pierwszy wyszły na prowadzenie w 53 minucie (24:23). Kolejne minuty należały jednak do Karkonoszy, które rzuciły trzy bramki z rzędu. Dziewiątka odpowiedziała trafieniem Weroniki Ścisłowicz w 59 min.

Chwilę później bramkę na 25:27 zdobyła Sabina Kobzar-Witczak i było już pewne, że komplet punktów pojedzie do Jeleniej Góry.

Dla legniczanek była to szósta porażka w tym sezonie. Dziewiątka zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Na prowadzeniu SWWS Energa Szczypiorno Kalisz.

UKS Dziewiątka Legnica – MKS Karkonosze Jelenia Góra 26:27 (12:14)

UKS Dziewiątka Legnica: P. Lange, E. Lange, Kozak – 7, Wojciechowska – 4, Drzemicka, Sośnicka – 4, Milczarczyk – 6, Ścisłowicz – 1, Doroba – 2, Cieślik, Szuk – 2.

Wstyd dla prezesa! Pani Celestyno oraz dziewczyny gratulacje!
A juniorki, które zrobiły i nadal robią jedyne sukcesy tego zyebanego klubu jadą w piątek na finały mistrzostw Polski za własne A raczej rodziców pieniądze!!! (nie pierwszy raz)ponieważ klub nie da a...
Czyli pracują tam same lizo***!?
W tym klubie są tylko układy i układziki . Trener ma mało do gadania bo tam rządzi PAN PREZES i jego ego oraz jego bliscy współpracownicy . Dlatego ktokolwiek będzie tam trenerem i się nie poukłada z...
Pani Trener Celestyna powinna przejąć tę drużynę i będą wyniki. Dość tych rzygów.