2023-02-18 22:16:48 - Autor: GL (Dziewiątka)/O(lca.pl)
Dziewiątka Legnica wygrywa z liderem SPR GOKiS Kąty Wrocławskie
Sensacyjne zwycięstwo odnieśli szczypiorniści EUCO UKS Dziewiątki Legnica w meczu 16. kolejki I ligi grupy B. Legniczanie pokonali SPR GOKiS Kąty Wrocławskie 27:26.

Euco UKS Dziewiątka Legnica - SPR GOKiS Kąty Wrocławskie
Przebieg dzisiejszego meczu, spowodowany determinacją i brakiem kompleksów wobec lidera ligi, był w pełni pod kontrolą Dziewiątki. Rywale z Kątów Wrocławskich prowadzenie objęli jedynie na chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy, przestój w grze trwał około 8 minut.

Trenerzy Patryk Szydziak i Michał Kuryło podkreślają, że dziś absolutnie zwyciężyła drużyna. Każdy zawodnik występujący w meczu wniósł swoje, co w sumie zamknęło wynik na plus dla legniczan.

Świetnie zaprezentwali się bramkarze Dziewiątki, któzy wybronili 4 karne, a w bratobójczym starciu Król - Król górą był dziś młodszy w stosunku 8:6 - brawo Bartek.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica - SPR GOKiS Kąty Wrocławskie 27:26 (13:13)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica: Teterycz, Kaczmarek, Król 8, Mierzejewski 4, Buko 4, Szydziak 2, Wróbel 2, Turalik 2, Pawlak 1, Wołowiec 1, Dziobek 1, Kuryło 1, Krukiewicz 1, Pedryc, Świekatowski, Sydor.

Jak czytam te komentarze to aż żal. Zawiść i nic więcej. Wygrali, bo na to zasłużyli,zmobilizowani, dali z siebie wszystko. Kąty liderzy i nie sądzę,aby tak łatwo dali wygrać dziewiątce. Brawo chł...
Co za spotkanie! Dawno takiego meczu nie było! Oba zespoły na naprawdę wysokim poziomie. Dziewiątka widać, ze zaczyna dobrze funkcjonować, Kąty kiedyś musiały przegrać ale rywal / gospodarz postawił ...
Słoma z butów wyszła? Wstyd że mamy takich kibiców! Złotówki bym na ten klub już nie dał!
Zobaczymy w następnej kolejce!
Fart to Ci z d**y poleciał jak zobaczyłeś/aś wynik zapewne! Najlepiej krytykować zawsze a brzuch od stołu się pewnie nie odrywa leśny zgredzie buahahahah
Fart! Kąty zlekceważyly pewnie ten zespół ich strata!