Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2023-02-13 10:40:17 - Autor: AC(lca.pl)
LLH Saller Cup: Sariv jest już bardzo blisko złotego medalu!
Już tylko jedna kolejka została do końca rozgrywek Legnickiej Ligi Halowej. Bardzo blisko złotego medalu jest Sariv, który pokonał Wegarnik 4:2.

NHD Domy Modułowe – Fire
Sariv wygrał w tym sezonie po raz ósmy. Wegarnik trzeba przyznać, że postawił liderowi ciężkie warunki. Świetnie w bramce spisywał się Michał Piotrowski, który za swój występ znalazł się w piątce kolejki. Dla lidera dwa gole zdobył niezawodny Tomasz Wojciechowski.

Drugiej porażki w tym sezonie doznał ST NHD Domy Modułowe. Była to bardzo bolesna porażka, bo prawdopodobnie pozbawiła ich szans na mistrzostwo. Za tydzień dojdzie do starcia pomiędzy Sarivem, a deweloperami, ale ekipa Tomasza Tamioły musiałaby wygrać przynajmniej pięcioma bramkami. W grupie spadkowej Auto-Elektryk zdemolował Pro Auto, natomiast po szalonym meczu Flashnet Internet okazał się lepszy od Rehabilitacji Zdrowe Plecy, mimo że do przerwy przegrywał dwoma golami.

W 2. Legnickiej Lidze Halowej w dalszym ciągu nie do zatrzymania jest Raf-Kop-Bud. Bieniowiczanie wygrali z Białymi Sadami 8:6. Do przerwy w hali przy ul. Lotniczej pachniało niespodzianką. Białe Sady prowadziły 4:2, ale po przerwie lider wrzucił wyższy bieg i odwrócił losy meczu.

9. kolejka Grupa Mistrzowska:

Sariv – Wegarnik 4:2 (1:0)

Bramki: Wojciechowski – 2, Szczepanek, bramka samobójcza (Sariv) oraz Savenko, Horbal (Wegarnik).

ST NHD Domy Modułowe – Fire 3:4 (1:1)

Bramki: Borek – 2, Suchecki (ST NHD Domy Modułowe) oraz Weremko – 2, Terpiłowski, Bober (Fire).

9. kolejka Grupa Spadkowa:

Flashnet Internet – Rehabilitacja Zdrowe Plecy 5:4 (1:3)

Bramki: Barysewicz, Pęczkowski, Andrzejewski, Lyhun, Wójcik (Flashnet Internet) oraz Jurkiewicz, Nowak, Wolanin, Kuska (RZP).

Auto-Elektryk – Pro Auto 12:5 (8:1)

Bramki: Wójcik – 5, Ziembicki - 2, Przerywacz – 3, Trochanowski, Swędzikiewicz (Auto-Elektryk) oraz Fulas – 4, Wasilewski (Pro Auto).

9. kolejka 2. LLH:

Orzeł – J&M CarParts 5:3 (3:1)

Bramki: Choma – 3, Zięba, Pawlukiewicz (Orzeł) oraz Kołbuc – 2, Pospielov (J&M CarParts).

Bomb Squad – Voss Automotive 1:7 (1:2)

Bramki: Kwaśniewski (Bomb Squad) oraz Huk, Novikov, Slipets - 2, Karczewski, Bronowicki, Malinovski (Voss Automotive).

Białe Sady – Raf-Kop-Bud Bieniowice 6:8 (4:2)

Bramki: Kiczura – 2, Bielski, Szymczak - 2, Cerolewicz (Białe Sady) oraz A. Kasperowicz – 2, A. Ceglarski, Stępień, M. Kasperowicz - 2, Domagała – 2 (Raf-Kop-Bud).[Tabela dostępna w pełnej wersji strony 13]