2023-02-05 08:49:03 - Autor: O(lca.pl)/Dziewiątka Legnica
Zwycięstwo Dziewiątki Legnica i awans na 5. miejsce w lidze
W meczu 13 kolejki i zarazem pierwszym w 2023 roku drużyna Dziewiątki prowadzona przez trenera Grzegorza Karnickiego zwycięża i zgarnia 3 punkty.

EUCO UKS Dziewiątka Legnica - MKS Victoria Świebodzice
Po wyrównanej pierwszej połowie (19:19) zawodniczki EUCO UKS Dziewiątki Legnica wrzuciły wyższy bieg i sukcesywnie powiększały przewagę. W 54 minucie po zdobyciu 5 bramek z rzędu prowadziły 7 trafieniami. Następnie 5 trafień z rzędu zaliczyły przyjezdne i wynik zatrzymał się na +2 dla Dziewiątki.

I liga kobiet, grupa B: UKS Dziewiątka Legnica - MKS Victoria Świebodzice 31:29 (19:19)

Świetny mecz rozegrały Katarzyna Kozak (10 bramek) i Karolina Milczarczyk (7 bramek) oraz Katarzyna Drzemicka, która w drugiej połowie zamurowała bramkę (12 skutecznych interwencji) i mecz zakończyła z 54% skutecznością.

EUCO UKS Dziewiątka Legnica: Drzemicka, Lange P., Kozak 10, Milczarczyk 7, Cieślik 5, Gdula 3, Sośnicka 2, Doroba 2, Scisłowicz 1, Szuk 1, Lange E., Wojciechowska, Bogacka.

Aktualnie, z jednym zaległym (przełożonym na 04.03.2023) meczem, Dziewiątka zajmuje 5 lokatę w tabeli.

Kolejny mecz za dwa tygodnie w Olkuszu.

Pewnego razu, tuż po pojawieniu się w 9, trafił się, został przekazany Pani Celestynie szczęśliwie rocznik dziewcząt 2004.To, że w jednym roczniku i w jednej szkole, spotkała się taka grupa dziewczą...
Moja córka jest juniorką w 9 i bez pani Celestyny nie wyobraża sobie granie w seniorkach tego klubu!
P. Celestyna hmm chyba za duże progi na przejęcie seniorek?.nie widzę tu siły przebicia jak w juniorkach zdarzają się kłopoty meczowe i sobie nie radzi to co dopiero w seniorkach. Niech zostanie ze szkol...