Lca.pl » Sport » Siatkówka

2023-01-15 20:07:19 - Autor: AC(lca.pl)
Ikar postraszył faworyta. Energetyk wygrał po tie-breaku
Ikar Legnica przegrał we własnej hali z Enea Energetyk Poznań 2:3. Dla legniczan była to dziesiąta porażka w tym sezonie.

MKS Ikar Legnica - Enea Energetyk Poznań
Enea Energetyk do Legnicy przyjechał w roli zdecydowanego faworyta. Poznaniacy zajmowali trzecie miejsce z dorobkiem 23 punktów. Przez pierwsze dwa sety wszystko szło zgodnie z planem. Ekipa z Poznania prowadziła 2:0 i wydawało się, że mecz zakończy się już po godzinie.

Ikar jednak pokazał charakter i dwa kolejne sety padły jego łupem. Tie-break był również bardzo wyrównany, ale górą byli goście i to oni do domu wrócili z tarczą.

W najbliższy weekend Ikar zagra na wyjeździe z WKS Sobieski Arena Żagań.

MKS Ikar Legnica - Enea Energetyk Poznań 2:3 (17:25, 18:25, 25:22, 25:23, 13:15)

MKS Ikar Legnica: Smętek, Kozar, Kwapiński, Pasik, Badowski, Pańczyk, Chomąt, Bogusiewicz, Dzikowicz, Fijak.

Anonimowy gościu, spadaj na kopaną Miedziankę, sport dla cymbałów, a kibole to cymbałki......
Serio ? Jaracie się, że o was piszą ? A może zaczniecie coś grać ? Jak narazie to wstyd przynosicie. Mniej PR a więcej skromności i do roboty.