Lca.pl » Sport » Inne

2022-10-16 21:07:41 - Autor: AC(lca.pl)
Basket z trzecim zwycięstwem w tym sezonie
W dalszym ciągu nie ma mocnych na koszykarzy Basketu. Legniczanie tym razem wygrali z Sokołem Basket Żary 75:63.

KS Basket Legnica - UKS Gimbasket Wrocław
Basket dzięki wygranej w Żarach ma na koncie komplet punktów. Legniczanie zwyciężyli do tej pory trzykrotnie.

Podopieczni Wojciecha Jaworskiego tylko w pierwszej części mieli problemy z Sokołem. Gospodarze na przerwę schodzili prowadząc 33:31. W trzeciej i czwartej kwarcie oglądaliśmy odmienionych gości. Basket obie kwarty wygrał 22:15 i cały mecz 75:63.

MKS Sokół Basket Żary – Basket Legnica 63:75 (19:17, 14:14, 15:22, 15:22)

Basket Legnica: Jaworski - 8, Sergiel - 9, Olejniczak - 8, Dziadulewicz - 15, Chmielewski - 10, Miłoń - 5, Sielicki, Iwański - 10, Szablewski - 10.