2022-10-16 21:03:09 - Autor: AC(lca.pl)
Porażka szczypiornistek Dziewiątki w Jeleniej Górze
Niestety bez punktów do domu wróciły szczypiornistki Dziewiątki. Legniczanie przegrały na wyjeździe z Karkonoszami Jelenia Góra.

UKS Dziewiątka Legnica - Start Pietrowice Wielkie
Legniczanki tylko przez dwadzieścia minut kontrolowały wydarzenia boiskowe. Dziewiątka prowadziła nawet trzema bramkami, ale końcówka pierwszej połowy należała do gospodyń. Karkonosze po pierwszej połowie wygrywały 18:14.

Początek drugiej części meczu to dominacja Karkonoszy, które odskoczyły na ośmiobramkowe prowadzenie i tym samym rozstrzygnęły losy spotkania. Ostatecznie ekipa z Jeleniej Góry wygrała 32:24.

W następnej kolejce legniczanki będą pauzować. Za dwa tygodnie Dziewiątka zmierzy się z AWS-em Szczypiorno Kalisz.

MKS Karkonosze Jelenia Góra - UKS Dziewiątka Legnica 32:24 (18:14)

UKS Dziewiątka Legnica: Drzemicka, P. Lange, Milczarczyk - 7, Cieślik - 5, Ścisłowicz - 5, Szuk - 3, Doroba - 2, Wojciechowska - 1, Doroba - 1, Kozak, Hipner, E. Lange, Gdula.

Przykro się patrzy na niemoc dziewczyn w tym roku. Niestety ale polityka klubu polegająca na wypożyczeniach z ZL a nie na własnych wychowankach, tak właśnie się skończyła. Szumne zapowiedzi współprac...