Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2022-09-17 23:06:36 - Autor: WO(lca.pl)
III LIGA: Porażka Miedzi II Legnica w doliczonym czasie
Miedź II Legnica nie przywiezie punktów z Wrocławia. Gracze trenera Huberta Łysego mimo dobrej gry nie zachowali koncentracji w doliczonym czasie obydwu połów i niestety ulegli Ślęzie 1:3.

Miedź II Legnica
Legniczanie rozpoczęli spotkanie od gola Szczepanka, który odebrał piłkę przed pole karnym Ślęzy i uderzył po długim słupku nie do obrony. Miedź prowadziła do pierwszej minuty doliczonego czasu pierwszej połowy. Wtedy Stempin uderzył celnie z narożnika pola karnego i doprowadził do remisu.

Po przerwie Miedź miała swoje sytuacje. Szczególnie Dawid Drachal mógł wykorzystać dwie akcje sam na sam, które miał w tym spotkaniu. W jednej z nich trafił w słupek, a w drugiej przegrał pojedynek z bramkarzem. Dodatkowo Skowron również obił słupek Ślęzy w drugiej połowie. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w doliczonym czasie meczu. Najpierw Bąk po rzucie rożnym z 91 minuty dał Ślęzie prowadzenia, a w kolejnej akcji gospodarze wykorzystali wyjście Miedzi ze swojej połowy i po kontrze Vinicius podwyższył na 3:1.

Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica 3:1

Bramki: 28 Szczepanek - 45+1 Stempin, 90+1 Bąk, 90+2 Vinicius

Ślęza Wrocław: Wąsowski - Stempin, Maciołek, Bąk, Fediuk, Alfonso, Wroński, Wawrzyniak, Trochanowski, Gil, Krukowski.

Miedź II Legnica: Madaliński - Orzechowski, Rajnisz, Pojasek - Llano, Garuch (14 Skowron), Naveda, Gurgul - Lewandowski (76 Chmielewski), Szczepanek (41 Żarkowski), Drachal.

Na początek komentarza zaznaczę, że nie jestem z Lubina... ale coś z tą Miedzią dzieje się nie tak... w CLJ ostatnie miejsce w tabeli, rezerwy ostatnie miejsce w tabeli, w ekstraklapie niemalże ostatnie...
Po dzisiejszych wynikach Ekstraklasy Pan Dadełło ma świadomość że Miedź spadnie? Czy nadal nie?