Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2022-02-27 19:50:15 - Autor: AC(lca.pl)
LLH Saller Cup: Brązowy medal dla Flashnet Internet
Flashnet Internet kończy sezon 1. LLH Saller Cup na najniższym stopniu podium. Na zapleczu natomiast nie odbyły się aż trzy spotkania! Legnicka futsalowa społeczność pokazała również solidarność z Ukrainą.

Fire - Wegarnik
Flashnet Internet zakończył rozgrywki 1. Legnickiej Ligi Halowej w wielkim stylu. Podopieczni Pawła Pęczkowskiego byli rewelacją sezonu i na koniec rozgrywek pokazali ponownie charakter. Sariv wygrywał już 5:2 z internetowcami, ale kolejne pięć goli były autorstwa zawodników Flashneta. Do zwycięstwa poprowadziło trio Adrian Woźniczka, Wojciech Łobodziński, Kamil Wojcik. Wspomniana trójka zdobyła solidarnie po dwa gole.

Tuż przed meczem Fire z Wegarnikiem obie drużyny stanęły do wspólnego zdjęcia w geście solidarności z Ukrainą. W barwach Wegarnika występuje Ukrainiec Maksim Mikhnov, grający na co dzień w czwartoligowej Mewie Kunice, a pochodzący z miasta Sumy, gdzie trwają walki wojenne z Rosją.

W niedzielnym starciu Wegarnik tylko w pierwszej połowie dotrzymywał kroku strażaków. Na przerwę Fire schodziło prowadząc tylko 4:3. W drugiej połowie Emilian Borek i Mateusz Jaros podkręcili tempo i ostatecznie zakończyło się wygraną 10:6.

W 2. Legnickiej Lidze Halowej Saller Cup nie odbyły się aż trzy mecze. Trzeci walkower w tym sezonie zanotował Viskase, który zgodnie z regulaminem rozgrywek zostaje wyrzucony z ligi i jego dotychczasowe wyniki zostają anulowane. Niespodziankę sprawił J&M CarParts. Przedstawiciele japońskiego sklepu pokonali Futur Okna Tarninów 5:3. Punktami podzielili się Voss Automotive i Białe Sady. Z kolei Orzeł tylko zremisował z ST NHD Domy Modułowe 4:4. Do końca rozgrywek 2. LLH pozostała jedna kolejka.

1. LLH Saller Cup:

Flashnet Internet – Sariv 7:5 (2:4)

Bramki: Woźniczka – 2, Łobodziński – 2, Wójcik - 2, Freidenberg (Flashnet Internet) oraz Wojciechowski – 4, Skotarczak (Sariv).

Fire – Wegarnik 10:6 (4:3)

Bramki: Borek – 3, Jaros – 3, Alwin – 2, Sejud, Bober (Fire) oraz Skubiński – 2, Horbal – 2, Opaluch, Kopczyk (Wegarnik).

2. LLH Saller Cup:

J&M CarParts – Futur Okna Tarninów 5:3 (3:1)

Bramki: Kufel – 2, Tycel – 3 (J&M CarParts) oraz Grochowski, Durkalec, Stemplewski (Futur Okna Tarninów).

Raf-Kop-Bud Bieniowice – Huzar Raszówka 5:0 walkower

Pro Auto – ZUIG.PL – Geo 5:0 walkower

ST NHD Domy Modułowe – Orzeł 4:4 (2:3)

Bramki: Akacki – 3, Czaja (ST NHD Domy Modułowe) oraz Nikodem – 2, Pawlukiewicz – 2 (Orzeł).

Voss Automotive – Białe Sady 1:1 (0:1)

Bramki: Grad (Voss Automotive) oraz Kołodziej (Białe Sady).

Rehabilitacja Zdrowe Plecy – Viskase 5:0 walkower