2022-02-26 22:40:27 - Autor: AC(lca.pl)
Wicelider za mocny. Dziewiątka przegrała z SPR-em Bór
Nie było niespodzianki w starciu szczypiornistów Dziewiątki Legnica z SPR Bór-Joynext Oborniki Śląskie.

EUCO UKS Dziewiątka Legnica - SPR BÓR-JOYNEXT Oborniki Śląsk
Wicelider wygrał po raz dwunasty w tym sezonie, natomiast dla Dziewiątki była to czternasta porażka w tym sezonie. Dziewiątka jeszcze w obecnych rozgrywkach nie zdobyła choćby punktu.

Od pierwszej minuty goście kontrolowali wydarzenia na parkiecie. Już po piętnastu minutach ekipa z Obornik Śląskich prowadziła czterema bramkami. Na przerwę wicelider schodził wygrywając 14:10.

Dziewiątka mimo ambitnej postawy nie była w stanie dogonić dobrze dysponowanych rywali. Wśród gości brylował Igor Kasperski, który rzucił osiem bramek. Ostatecznie SPR Bór-Joynext zwyciężył w Legnicy 32:21.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SPR Bór-Joynext Oborniki Śląskie 21:32 (10:14)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica: Maliński, Turalik – 1, Sydor – 4, Kuryło – 2, Matuszewski, Myśluk – 2, Pawlak, Koch, Szydziak – 4, Piotrowicz- 1, Świekatowski, Mierzejewski, Podniżny – 4, Świrski – 1, Król – 2.

Decyzje trenera Majoneza i jego brak pomysłu na grę, od dawna podcinały morale zawodników. Chłopaki w gazie, dających z siebie wszystko na treningach, w świetnej formie grzali ławę, albo nie łapali si...
Szkoda było patrzeć na te męki chłopaków.Majonez do wymiany.Tylko na kogo ? Kompletnie bez koncepcji. Chociaż i tak już właściwie jest za późno.Chyba sami poradziliby sobie lepiej. Niestety II Liga i...