Lca.pl » Sport » Ręczna

2022-02-13 19:03:55 - Autor: AC(lca.pl)
Dziewiątka wraca na tarczy z Kątów Wrocławskich
Nie było niespodzianki w Kątach Wrocławskich. Miejscowy SPR GOKiS bez problemów pokonał u siebie Dziewiątkę Legnica.

EUCO UKS Dziewiątka Legnica - MKS Real Astromal Leszno
SPR GOKiS Kąty Wrocławskie był zdecydowanym faworytem z zamykającą tabelę Dziewiątką. Legniczanie tylko w pierwszych dziesięciu minutach dotrzymywali kroku gospodarzom.

Na przerwę ekipa z Kątów Wrocławskich schodziła prowadząc już pięcioma bramkami. W drugiej połowie podopieczni Alicji Łukasik z każdą kolejną minutą powiększali przewagę i ostatecznie zwyciężyli 29:18.

Dziewiątka w trzynastu meczach zaliczyła trzynaście porażek. Legniczanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli. SPR GOKiS Kąty Wrocławskie są liderem z dorobkiem 36 punktów.

SPR GOKiS Kąty Wrocławskie – UKS Dziewiątka Legnica 29:18 (16:11).

UKS Dziewiątka Legnica: Dzido, Maliński – 2, Turalik, D. Król – 4, Sydor – 2, Kuryło – 1, Myśluk – 1, Pawlak, Koch, Piotrowicz – 1, Świekatowski – 1, Mierzejewski, Podniżny – 5, Małachowski, Świrski, B. Król – 1.