Legnicka Liga Halowa: Pierwsza porażka Pro Auto!
W niedzielę sporą niespodziankę sprawił Flashnet Internet, który podzielił się punktami z Sarivem. Na zapleczu w szlagierze kolejki Rehabilitacja Zdrowe Plecy rozbiła Pro Auto.

Wegarnik – Fire

Raf-Kop-Bud Bieniowice – Orzeł
W pierwszym niedzielnym meczu 1. Legnickiej Ligi Halowej Saller Cup Wegarnik przez pierwsze trzydzieści minut rywalizował, jak równy z równym z Fire. Strażacy nawet do przerwy przegrywali 2:1, jednak od 28 min. rozpoczęli festiwal strzelecki aplikując w drugiej połowie rywalom aż osiem bramek!

Nie było niespodzianki w starciu Auto-Elektryka z Solidexem. Mistrz bez problemów pokonał rywala 7:3.

W ostatnim meczu zdecydowanym faworytem potyczki pomiędzy Flashnet Internet a Sariv byli ci drudzy. Ekipa Huberta Łysego zgodnie z planem do przerwy prowadziła 3:1 po trzech trafieniach Tomasza Wojciechowskiego. W drugiej połowie Sariv wygrywał już nawet 4:2, ale w końcówce spotkania Flashnet Internet za sprawą białoruskiego zaciągu doprowadził do wyrównania! Najpierw w 37 min. gola kontaktowego zdobył Ivan Luzan, a dwie minuty później gola na remis strzelił Ivan Barysevich.

Na zapleczu w dalszym ciągu bez punktów pozostają Viskase i Voss Automotive. Reprezentanci LSSE tym razem przegrali kolejno z Futur Okna Tarninów i J&M CarParts.

W hicie kolejki Rehabilitacja Zdrowe Plecy zlała Pro Auto 5:1! Zespół Konrada Konewczyńskiego do zwycięstwa poprowadził duet Rafał Szumański i Marcin Kaczmarek, którzy solidarnie ustrzelili po dublecie. Pierwszej porażki w tym sezonie doznał Raf-Kop-Bud. Bieniowiczanie musieli uznać wyższość Orła. Świetną partię rozegrał Tomasz Pawlukiewicz – strzelec trzech goli. Dwa trafienia dołożył niezawodny ostatnio Karol Nikodem.

5. kolejka 1. LLH:

Wegarnik – Fire 2:9 (2:1)

Bramki: Olszowy, Skubiński (Wegarnik) oraz Alwin – 2, Weremko – 2, Jaros – 2, Bober, Sejud, Spychaj (Fire).

Solidex – Auto-Elektryk 3:7 (1:2)

Bramki: Zarański, Rosa, Czuchnicki (Solidex) oraz Kozłowski – 3, Dańczak – 2, Kaśczyszyn, Trochanowski (Auto-Elektryk).

Sariv – Flashnet Internet 4:4 (3:1)

Bramki: Wojciechowski – 3, Miazga (Sariv) oraz Barysewicz – 2, Luzan, Grządkowski (Flashnet Internet).

5. kolejka 2. LLH:

J&M CarParts – Voss Automotive 6:0 (2:0)

Bramki: Poparda – 2, Borowy, Hajdun, K. Baran, G. Baran (J&M CarParts).

Raf-Kop-Bud Bieniowice – Orzeł 5:6 (1:4)

Bramki: A. Ceglarski – 2, Stępień, Pulikowski, Śliwiński (Raf-Kop-Bud) oraz Pawlukiewicz – 3, Nikodem – 2, Nieplowicz (Orzeł).

ZUIG.PL – Geo – ST NHD Domy Modułowe 2:10 (2:2)

Bramki: Sosnowski, Ziomek (ZUIG.PL – Geo) oraz Akacki – 4, Sierak – 3, Szymanowicz, Czaja – 2 (ST NHD Domy Modułowe).

Pro Auto – Rehabilitacja Zdrowe Plecy 1:5 (0:2)

Bramki: Piec (Pro Auto) oraz Szumański – 2, Kaczmarek – 2, Nowak (RZP).

Futur Okna Tarninów – Viskase 4:0 (1:0)

Bramki: Mikołajewski, Lazarek, Grochowski, Piotrowski (Futur Okna Tarninów).

Huzar Raszówka – Białe Sady 3:7 (3:2)

Bramki: Stachowiak – 2, Czubek (Huzar Raszówka) oraz Cyza – 2, Bondarewicz, Cerolewicz, Lech, Kołodziej, Burda (Białe Sady).

Zaległe spotkanie:

Voss Automotive – ST NHD Domy Modułowe 0:8 (0:2)

Bramki: Czaja – 3, Sierak – 2, Tamioła, Gałecki, Wasilewski (ST NHD Domy Modułowe).