Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2022-01-09 22:14:38 - Autor: AC(lca.pl)
Legnicka Liga Halowa: Sariv zdemolował Fire!
Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie zanotował Auto-Elektryk. Mistrz bez większych problemów pokonał Wegarnika. Bohaterem spotkania został Oliver Dańczak, który strzelił trzy bramki.

Sariv - Fire

Wegarnik - Auto-Elektryk
Szlagier niedzielnych spotkań okazał się spotkaniem do jednej bramki. Sariv rozgromił wicemistrza i głównego kandydata do mistrzostwa 9:3! Fire jako pierwszy wyszedł na prowadzenie po trafieniu Pawła Wyżgi, ale to był dopiero początek dramatu Strażaków.

Na przerwę beniaminek prowadził już wygrywając 2:1 po golach Tomasza Wojciechowskiego i Marka Dudki. Druga połowa to fantastyczna gra zespołu Huberta Łysego. Sariv niemiłosiernie masakrował rywala kolejnymi bramkami.

W 39 min. było już 9:1 dla beniaminka i w hali przy ul. Lotniczej zapadła cisza. W ostatniej minucie Mateusz Bober dwukrotnie trafił do siatki i zmniejszył rozmiary porażki pretendenta. Takiego rezultatu raczej nikt się nie spodziewał. Sariv zdominował Fire i w pełni zasłużenie pokonał rywala.

ST NHD Domy Modułowe – Pro Auto
W trzecim meczu Flashnet Internet wygrał z Solidexem. O losach spotkania zadecydowała pierwsza połowa. Podopieczni Pawła Pęczkowskiego do przerwy prowadzili aż 4:0! Ostatecznie skończyło się zwycięstwem 6:1!

W 2. Legnickiej Lidze Halowej kolejne trzy punkty na koncie zapisało Pro Auto. ST NHD Domy Modułowe postawiło jednak dość trudne warunki. Na pewno duży wpływ na to miał zaciąg jaworski w szeregach debiutanta. Spore problemy z pokonaniem rywali miał także Raf-Kop-Bud Bieniowice, który do przerwy przegrywał 1:2. Ostatecznie jednak bieniowiczanie wyrwali zwycięstwo Voss Automotive. Rehabilitacja Zdrowe Plecy pozostaje również w grze o awans do elity. Zespół Konrada Konewczyńskiego wygrał z J&M CarParts 6:2. Świetną partię rozegrał Marcin Kaczmarek, który zdobył trzy bramki.

4. kolejka 1. LLH:

Auto-Elektryk – Wegarnik 7:3 (4:1)

Bramki: Dańczak – 3, Pazio, Trochanowski, Swędzikiewicz, Kozłowski (Auto-Elektryk) oraz Skubiński – 2, Seta (Wegarnik).

Fire – Sariv 3:9 (1:2)

Bramki: Bober – 2, Wyżga (Fire) oraz Wojciechowski – 4, Dudka – 2, Zagórski – 2, Zachaczewski (Sariv).

Solidex – Flashnet Internet 1:6 (0:4)

Bramki: Filipiak (Solidex) oraz Andrzejewski, Wośniczka, Barysewicz, Baziewski, Wójcik, Lygun (Flashnet Internet).

4. kolejka 2. LLH:

Viskase – ZUIG.PL – Geo 5:8 (4:2)

Bramki: Mateja –3, Chikal, Radoń (Viskase) oraz Sosnowski – 2, Bronka – 2, Janiak – 2, Czarnota, Idziak (ZUIG.PL – Geo).

Białe Sady – Futur Okna Tarninów 1:1 (0:0)

Bramki: Cyza (Białe Sady) oraz Lazarek (Futor Okna Tarninów).

Rehabilitacja Zdrowe Plecy – J&M CarParts 6:2 (2:2)

Bramki: Kaczmarek – 3, Cichy, Szumański – 2 (RZP) oraz Poparda, Hajdun (J&M CarParts).

ST NHD Domy Modułowe – Pro Auto 3:8 (0:1)

Bramki: Czaja, Gałecki, Sierak (ST NHD Domy Modułowe) oraz Suchecki – 3, Kędzierski – 2, Tulik, Tomczyk, Gołębiewski (Pro Auto).

Voss Automotive – Raf-Kop-Bud Bieniowice 2:4 (2:1)

Bramki: Mudryi, Karczewski (Voss Automotive) oraz Pulikowski – 2, Kasperowicz, Kuźbik (Raf-Kop-Bud).

Huzar Raszówka – Orzeł 2:11 (0:2)

Bramki: Mikuła, R. Targowicz (Huzar) oraz Nikodem – 6, Wan, Grzyb, Połetek, Choma (Orzeł).[Tabela dostępna w pełnej wersji strony 11]