Lca.pl » Sport » Ręczna

2021-12-13 21:21:32 - Autor: AC(lca.pl)
Dziewiątka przegrała we własnej hali z Grunwaldem Poznań
Na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek 1. ligi piłkarze ręczni Dziewiątki Legnica przegrali we własnej hali z Grunwaldem Poznań.

Euco UKS Dziewiątka Legnica - UKS Olimp Grodków
Nie jest to udana runda w wykonaniu legniczan. Dziewiątka zanotowała jedenastą porażkę w jedenastym meczu. Po pierwszej połowie kibice mogli mieć nadzieje na przełamanie gospodarzy, bowiem do przerwy podopieczni Tomasza Majchrzyka prowadzili 14:13.

Po dziesięciu minutach drugiej części meczu Grunwald Poznań wygrywał już 16:20 i z każdą kolejną minutą powiększał przewagę. Ostatecznie poznaniacy zwyciężyli w Legnicy 32:25. Świetne zawody wśród gości rozegrał Daniel Bartlomiejczyk, który rzucił dziewięć trafień.

Dziewiątka Legnica – WKS Grunwald Poznań 25:32 (14:13)

Dziewiątka Legnica: Maliński – 5, Foremny, D. Król – 4, Sydor – 5, Kuryło – 2, Myśluk – 3, Pawlak, Koch, Szydziak – 2, Piotrowicz, Mierzejewski, Podniżny – 2, Małąchowski – 1, Świrski, B. Król – 1.

Pisałam już tyle razy, że nie stać nasz Klub na utrzymywanie seniorów, których miejsce jest ewentualnie w II lub III Lidze a nie na siłę pakowanie się do I Regionalnej, która i tak jest na 3 poziomie ...