2021-12-12 20:40:42 - Autor: AC(lca.pl)
MTS Żory za mocny dla szczypiornistek Dziewiątki
W ostatnim meczu w tym roku szczypiornistki Dziewiątki przegrały na wyjeździe z MTS-em Żory 26:34.

Euco UKS Dziewiątka Legnica - KS Zgoda Ruda Śląska
MTS Żory obok Ruchu Chorzów jest głównym kandydatem do mistrzostwa. Sobotni rywal legniczanek na koncie miał siedem zwycięstw i tylko jedną porażkę.

Legniczanki tylko w pierwszych dziesięciu minutach nawiązywały równą walkę z MTS-em, jednak z każdą kolejną minutą gospodynie grały coraz lepiej. Na przerwę ekipa z Żor schodziła prowadząc 16:11.

Po przerwie podopiecznie Bartłomieja Dudy powiększały przewagę, wygrywając nawet w pewnym momencie jedenastoma bramkami. Ostatecznie MTS Żory wygrał z Dziewiątką 34:26.

Dla drużyny prowadzonej przez Grzegorza Karnickiego był to ostatni mecz w tym roku.

MTS Żory – UKS Dziewiątka Legnica 34:26 (16:11)

UKS Dziewiątka Legnica: P. Lange, E. Lange, Gajos – 5, Kocińska – 1, Kozak – 4, Trojanowska, Wojciechowska – 3, Drzemicka, Swędrak – 2, Sośnicka – 3, Ścisłowicz – 2, Doroba – 2, Jaroniewska – 1, Drozdowska – 3.

Pisałam już tyle razy i nadal będę pisać. Po co nam męska drużyna seniorów? Przecież nasz Klub kobietami, dziewczynami stoi i trzeba im stworzyć warunki a nie wydawać kasę na puste projekty. W sumi...