Lca.pl » Sport » Ręczna

2021-10-30 22:33:56 - Autor: AC(lca.pl)
Dziewiątka wciąż czeka na pierwsze punkty w tym sezonie
O sporym pechu w tym sezonie może mówić Dziewiątka. Legniczanie przegrali czwarty mecz z rzędu różnicą jednej bramki!

Euco UKS Dziewiątka Legnica - KU AZS Zielona Góra
Dziewiątka przegrała szósty mecz w tym sezonie i z zerowym dorobkiem punktowym zamyka ligową tabelę.

W sobotnim pojedynku Dziewiątka przez praktycznie cały mecz goniła przyjezdnych. Legniczanie tylko prowadzili przez pierwsze pięć minut.

Szczypiorniści z Zielonej Góry wygrywali nawet sześcioma trafieniami w 48 min., ale ambitnie grająca Dziewiątka na minutę przed końcem doszła rywali na jedną bramkę (26:27). Końcówka należałą, jednak do Zielonej Góry. Bramkę na wagę zwycięstwa rzucił Adrian Franaszek, który mecz zakończył z dziewięcioma trafieniami.

1. liga grupa B: EUCO-UKS Dziewiątka Legnica - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 27:28 (13:18)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica: Matuszewski, Koch, Dajer, D. Król – 6, Kuryło – 6, Szydziak – 6, Podniżny – 4, Myśluk – 2, Sydor – 1, Świekatowski – 1, Turalik – 1, Radomski, Pawlak, Buko, B. Król.