2021-09-26 20:29:59 - Autor: AC(lca.pl)
Falstart Dziewiątki. Druga porażka w tym sezonie
W drugim meczu 1. Ligi mężczyzn grupa B Dziewiątka Legnica przegrała u siebie z SPR GOKiS Kąty Wrocławskie 22:34.

Euco UKS Dziewiątka Legnica - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie
Legniczanie w pierwszej połowie dotrzymywali kroku ekipie z Kąt Wrocławskich. Do przerwy goście prowadzili 11:13 i wydawało się, że w drugiej części zobaczymy walkę do ostatniej syreny.

Dziewiątka jednak w przeciągu siedmiu minut rzuciła tylko jedną bramkę, natomiast GOKiS trafił pięciokrotnie i praktycznie rozstrzygnął losy spotkania. Ostatecznie goście wygrali dwunastoma bramkami.

W następnej kolejce Dziewiątka zagra na wyjeździe z SPR Bór-Joynext Oborniki Śląskie, który w dwóch pierwszych meczach zanotował dwa zwycięstwa.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica - SPR GOKiS Kąty Wrocławskie 22:34 (11:13)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica: Sydor – 6, D. Król – 3, Myśluk – 3, Podniżny – 3, Szydziak – 3, B. Król – 2, P. Król – 1, Kuryło, Buko, Dajer, Koch, Małachowski, Matuszewski, Mierzejewski, Piotrowicz, Świekatowski.

Odwróć tabelę dziewiątka na czele! Właśnie usłyszałem, że musieli zapłacić 20 tysięcy za grę w 1 regionalnej. To jest skandal! Zamiast przeznaczyć te środki na dzieci i młodzieży, to sponsoruj...