Lca.pl » Sport » Inne

2021-08-15 12:59:22 - Autor: AC(lca.pl)
Legnicki Mityng Lekkoatletyczny Fitlife przeszedł do historii
W Parku Miejskim odbył się Legnicki Mityng Lekkoatletyczny Fitlife. Zawodnicy mieli do wyboru trzy dystanse.

53. Krzysztof Tschirch
Zawodnicy rywalizowali na następujących dystansach: bieg na 1KM, 3 KM, 5 KM, sztafeta 4 X 400m oraz bieg dla dzieci (100m, 200m, 400m, 1000m).

W biegu na 3 km bezkonkurencyjny był legniczanin Artur Gułaj z czasem 9:19,90. Na drugim miejscu uplasował się Michał Skowron z KS SMS Szklarska Poręba. Na najniższym stopniu podium stanął Arkadiusz Wielgus z Athletyk Team Prusice.

W biegu na 1000 m najlepszy okazał się Krzysztof Tschirch z KArkonsze Running Team. Srebrny medal zdobył Łukasz Klatka z Karkonosz Running Team, a brązowym legniczanin Szymon Boroń z Triathlonowa Legnica.

Na dystansie 5000 m złoty krążek do domu zabrał Adam Putyra z Wrocławia. Druga pozycja należała do Patryka Chrznoawskiego z PCH Sport Team, a trzecia do Rafała Bardzińskiego z JanoSport Team Legnica.

W sztafecie triumfowali Karkonosz Running Team Druga Sztafeta, przed Karkonosz Running Team PIerwsza Sztafeta i triathlonowa Legnica w składzie Jacek Synowiec, Norbert Rekowski, Mateusz Onuszko i Szymon Boroń.