Lca.pl » Sport » Ręczna

2021-05-11 22:33:34 - Autor: AC(lca.pl)
Dziewiątka na koniec sezonu przegrała z Karkonoszami
W ostatnim meczu sezonu UKS Dziewiątka przegrał we własnej hali z Karkonoszami Jelenia Góra 36:38. Legniczanki kończą sezon na trzecim miejscu.

EUCO UKS Dziewiątka Legnica - MKS Karkonosze Jelenia Góra
Na pierwszej pozycji uplasowały się Karkonosze. Jeleniogórzanki wygrał piętnaście z szesnastu meczów. Na drugiej pozycji sklasyfikowany został SPR Olkusz z 38 punktami.

Dziewiątka była trzecia z dorobkiem 27 punktów. Podopieczne Grzegorza Karnickiego wygrały dziewięć meczów.

We wtorek Dziewiątka zmierzyła się właśnie z Karkonoszami. Na przerwę lider schodził prowadząc 23:18 i wydawało się, że legniczanki nie sprawią wielu problemów ekipie z Jeleniej Góry.

W 56 min. po trafieniu świetnie dysponowanej Darii Miłek na tablicy wyników był remis 34:34, jednak w końcówce to Karkonosze przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Warto dodać, że kapitalne zawody rozegrała Daria Miłek, która zdobyła czternaście bramek!

W przerwie meczu Franciszek Wujcik wręczył puchar i medale drużynie młodziczek Dziewiątki za wicemistrzostwo Dolnego Śląska.

UKS Dziewiątka Legnica – MKS Karkonosze Jelenia Góra 36:38 (18:23)

UKS Dziewiątka Legnica: Lange, Stala – 4, Kocińska – 3, Gdula, Kozak – 1, Trojanowska, Wojciechowska – 2, Swędrak, Miłek – 14, Chmielarczyk, Sośnicka, Ścisłowicz – 4, Jaroniewska – 5, Drozdowska – 3.

MKS Karkonosze Jelenia Góra: Lambrinow, Szramik – 2, Jośko, Klimaszewska – 1, Jesionek-Wróblewska, Muras – 4, Kowalska – 11, Wojtas – 3, Kobzar – 8, Załoga – 5, Jasińska – 4, Wierzbicka, Jarosz, Prudzienica.

Kibice dziękują za relacje w Internecie!!!!!!!! Wstyd ....