2021-04-23 22:18:34 - Autor: AC(lca.pl)
Szczypiorniści Dziewiątki przegrali w Świdnicy
W meczu II Ligi Mężczyzn KPR Świdnica pokonał we własnej hali z Dziewiątką Legnica 30:23. Dla podopiecznych Tomasza Majchrzyka była to ósma porażka w tym sezonie.

EUCO UKS Dziewiątka Legnica - SKS Orlik Brzeg
Legniczanie w czwartkowym meczu tylko dwa razy prowadzili i to na samym początku spotkania. Po siedemnastu minutach rywalizacja była jeszcze wyrównana, jednak kolejne minuty to dominacja gospodarzy, którzy na przerwę schodzili prowadząc już 17:13.

W 44 min. zrobiło się już tylko 20:19 dla świdniczan, ale ponownie gospodarze odskoczyli na trzybramkowe prowadzenie, którego już legniczanie nie odrobili. Ostatecznie ŚKPR wygrał 30:23.

ŚKPR Świdnica - EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 30:23 (17:13)

ŚKPR Świdnica: Redko – 4, Ingram, Chmiel – 6, Wołodkiewicz – 3, Jabloński, Jankowski – 5, Starosta, Jaroszewicz, Stadnik, Etel – 5, Pęczar, Wojtala – 7, Rzepecki, Wiszniowski, Krol, Dębowczyk.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica: Wojtusik, Maliński – 1, Turalik – 4, Król – 2, Sydor – 2, Radomski – 3, Kuryło, Matuszewski, Myśluk, Koch, Szydziak – 1, Piotrowicz, Mierzejewski, Stańko – 4, Król, Szyba.

Oglądałam... po co tego Mierzejewskiego wpuścił Trener ? To tylko on wie. Trzy sytuacje i trzy razy piach. To już lepiej tego łysego na skrzydle zostawić.A w ogóle to całe granie beż pomysłu.
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.***.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz d...