Poniżej wyniki wszystkich startujących zawodników:
Wojdyga Lena
100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:45.60 s – rekord życiowy
200 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 3:11.37 s– rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:29.10 s– rekord życiowy
Wiśniewska Hanna
100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:28.44 s – rekord życiowy
200 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 3:00.75 s– rekord życiowy
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:02.82 s – rekord życiowy
Rudomina Laura
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:44.33 s– rekord życiowy
200 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 3:11.37 s – rekord życiowy
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:18.32 s– rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:29.20 s– rekord życiowy
Kubiak Kacper
100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:25.79 s – rekord życiowy
200 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 2:56.24 s– rekord życiowy
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:58.79 s – rekord życiowy
Kaszubowski Borys
100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:04,45 s – rekord życiowy - I miejsce– rekord klubu
400 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 4:37.35 s – rekord życiowy - I miejsce – rekord klubu
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:58.21 s– rekord życiowy - I miejsce – rekord klubu
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:29.06 s – rekord życiowy - II miejsce
Kędzierska Michalina
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:29.80 s– rekord życiowy
400 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 5:39.41 s – rekord życiowy
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:15.30 s– rekord życiowy
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:02.64 s – rekord życiowy
Merena Nadia
100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:39.18 s – rekord życiowy
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:35.70 s– rekord życiowy
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:21.96 s– rekord życiowy
200 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 3:21.16 s– rekord życiowy
Sztafeta mieszana 4 x 50m zmiennym 13 lat uzyskała czas 2:20.22 s: Merena Nadia, Kubika Kacper, Kędzierska Michalina, Kaszubowski Borys
Sztafeta mieszana 4 x 50m dowolnym 13 lat uzyskała czas 2:08.06 s: Kubiak Kacper, Merena Nadia, Kaszubowski Borys, Kędzierska Michalina