2021-02-21 20:58:29 - Autor: AC(lca.pl)
SPR Gliwice pewnie wygrał z Dziewiątką
W spotkaniu 1. ligi grupy B Dziewiątka Legnica przegrała we własnej hali z SPR Gliwice 26:39. Na nic zdała się świetna postawa Dominiki Stali, która rzuciła jedenaście bramek.

UKS Dziewiątka Legnica - SPR Sośnica Gliwice
Gliwiczanki od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowały wydarzenia na parkiecie. Już po dwudziestu minutach SPR prowadził sześcioma bramkami.

W drugiej części meczu obraz gry nie uległ zmianie, a SPR Gliwice tylko powiększał przewagę. Ostatecznie zawodniczki Krzysztofa Wieczorka zwyciężyły trzynastoma bramkami.

UKS Dziewiątka Legnica – SPR Gliwice 26:39 (12:18)

UKS Dziewiątka Legnica: Lange, Stala – 11, Kocińska- 2, Gdula – 1, Kozak – 2, Troajnowska, Wojciechowska – 1, Swędrak – 1, Miłek – 2, Sośnicka – 2, Ścisłowciz – 1, Doroba, Jaroniewska – 1, Szuk, Drozdowska – 2.

SPR Gliwice: Wróbel, Szołtysek – 6, Reichel – 4, Walus – 4, Golec – 3, Kostrzewska, Pytlos – 1, Ciesiółka, Drażyk – 5, Olejarczyk – 3, Smokiś – 2, Markiewicz, Wojciechowska – 1, Widuch, Klich – 10, Mazurczyk.

Przepraszam ale zawsze po meczu seniorek ostatnie zdjęcie grupowe to zawodniczki trenerzy i prezesi pokazujący wynik na tablicy . A dzisiaj co to się stało ???? Brak mojego ulubionego focia