Lca.pl » Sport » Ręczna

2021-02-14 22:47:50 - Autor: AC(lca.pl)
LKS PR OSiR Komprachcice bez szans w starciu z Dziewiątką
W spotkaniu 15. kolejki 2. ligi Mężczyzn EUCO-UKS Dziewiątka Legnica bez problemów pokonała LKS PR OSiR Komprachcice 38:27.

Euco UKS Dziewiątka Legnica - LKS OSiR Komprachcice
Legniczanie byli zdecydowanym faworytem sobotniego meczu. LKS PR OSiR Komprachcice na koncie miał na koncie dziesięć porażek w dwunastu meczach.

Dziewiątka po dziesięciu minutach wygrywała 6:4. Legniczanie w pierwszej części meczu prowadzili nawet sześcioma bramkami, ale na przerwę schodzili przy stanie 18:14.

Na początku drugiej połowy Dziewiątka odskoczyła na dziesięć bramek i było już pewne, że punkty zostaną w Legnicy. Ostatecznie podopieczni Tomasza Majchrzyka wygrali 38:27.

Legniczanie zajmują piąte miejsce z dorobkiem 28 punktów. Dziewiątka wygrała do tej pory dziewięć z czternastu meczów. Za tydzień ekipa Tomasza Majchrzyka zagra z Polonią Środa Wielkopolska.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica - LKS PR OSiR Komprachcice 38:27 (18:14)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica: Wojtusik, Maliński, Turalik – 3, Król – 7, Sydor – 5, Radomski – 1, Kuryło, Matuszewski, Myśluk – 2, Koch, Szydziak – 5, Piotrowicz – 1, Pawlak – 1, Henzel, Stańko – 7, Szyba – 6.

LKS PR OSiR Komprachcice: Piechota – 1, Lacny – 3, Dziurgot – 1, Bidziński – 2, Ludwig – 2, Stelnicki- 5, Sękowski, Juros- 1, Antoszczyszyn – 2, Oleksyn, Kawulok – 5, Jendryca – 5, Kosiorek, Jarosz, Wrzesiński, Węgrzynowicz.