2021-02-07 21:44:35 - Autor: AC(lca.pl)
Wysokie zwycięstwo Dziewiątki w Krakowie
Szóste zwycięstwo w tym sezonie odniosły dziewczęta z UKS Dziewiątka Legnica. Drużyna dowodzona przez Grzegorza Karnickiego bez problemów pokonała Cracovię Kraków 26:34.

Katarzyna Kozak
Legniczanki po trzech minutach przegrywały 3:0 i szybko wzięły się za odrobianie strat. Już po kolejnych siedmiu minutach na tablicy wyników było 5:7. Cztery trafienia zaliczyła Katarzyna Kozak. Kolejne minuty to świetna gra przyjezdnych. Na przerwę Dziewiątka schodziła prowadząc już sześcioma bramkami.

W drugiej części meczu Dziewiątka nawet nie pozwoliła zbliżyć się krakowiankom i ostatecznie wygrała 26:34. Świetnie w bramce spisały się Jolanta Trojanowska i Paulina Lange, które broniły na skuteczności powyżej 50 proc.

Za dwa tygodnie w ramach 11. kolejki Dziewiątka zagra u siebie z SPR Gliwice.

KS Cracovia 1906 Kraków – UKS Dziewiątka Legnica 26:34 (13:19)

KS Cracovia 1906: Stępnik, Reichel – 2, Wajda – 1, Kamusińska – 3, Staroń – 4, Stachowicz – 3, Podzielińska, Nikody, Herman – 4, Wójcik-Zgud, Stępień – 1, Świątek – 3, Wojas – 1, Kawa – 4.

UKS Dziewiątka Legnica: Lange, Stala – 4, Kocińska – 1, Gdula, Kozak – 7, Trojanowska, Wojciechowska – 6, Swędrak – 3, Miłek – 4, Sośnicka – 2, Ścisłowicz – 2, Ilnicka – 1, Jaroniewska – 3, Drozdowska – 1.

UKS Dziewiątka Legnica

Jak można wygrać 26:34 ? Na tym portalu i przy takich "gwiazdach dziennikarstwa" można .
Przeceiż ten tłuk dziennikarski wyrażnie napusał - ze wygrały 26:34. Jakim trzeba być de bilem aby nie widzieć takiego błędu ?
Otóż; Jak przeciwnik rzuci 26 bramki A twoja drużyna 34 to wtedy wygrywasz......
Jak można wygrać 26:34 ?