2021-01-27 20:33:34 - Autor: AC(lca.pl)
Dziewiątka pożegnała się z PGNiG Pucharem Polski
Nie było niespodzianki w starciu 1/8 finału o PGNiG Puchar Polski Mężczyzn. EUCO-UKS Dziewiątka Legnica mimo ambitnej postawy przegrała w hali przy ul. Lotniczej z Zagłębiem Lubin 22:38.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica - MKS Zagłębie
Legniczanie przez 25 minut grali, jak równy z równym z silniejszym rywalem. Ostatnie pięć minut pierwszej połowy to cztery bramki z rzędu dla Zagłębia i na przerwę lubinianie schodzili prowadząc 11:16.

W drugiej połowie Zagłębie kontynuowało powiększanie przewagi i ostatecznie wygrało w Legnicy szesnastoma bramkami. Wśród gości wybornie prezentował się Marek Marciniak, który rzucił trzynaście bramek. W szeregach gospodarzy najwięcej trafień zaliczył Wojciech Szyba – pięć bramek.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – Zagłębie Lubin 22:38 (11:16)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica: Wojtusik, Maliński – 1, Turalik – 3, Król – 2, Sydor – 1, Radomski – 1, Kuryło, Matuszewski, Myśluk – 2, Koch, Szydziak – 3, Piotrowicz – 1, Mierzejewski, Henzel, Stańko – 3, Szyba – 5.

Zagłębie Lubin: Stankiewicz – 1, Netz – 3, Pawlaczyk – 3, Gębala – 4, Bartosik, Tokaj, Pietruszko – 2, Marciniak – 13, Hajnos, Bogacz – 6, Kupiec – 1, Adamski, Drobiecki – 5, Wiącek, Chychykalo.

a dlaczego portal ktory tylko pisze o siodemce nie napisal nic?:( Ano dlatego, że pisze tylko o Siódemce.