Lca.pl » Sport » RÄ™czna

2020-11-30 21:25:13 - Autor: AC(lca.pl)
Dziewiątka w dalszym ciągu w świetnej formie
W dalszym ciągu w dobrej formie znajduje się EUCO-UKS Dziewiątka Legnica. Podopieczni Tomasza Majchrzyka wygrali na wyjeździe z SPR SLV Group Oleśnica 16:29.

EUCO UKS DziewiÄ…tka Legnica - MKS Real Astromal Leszno
Gospodarze tylko przez pierwszy kwadrans toczyli wyrównana walkÄ™ z DziewiÄ…tkÄ…. Po piÄ™tnastu minutach byÅ‚ wynik 6:7. Do przerwy zespóÅ‚ Majchrzyka odjechaÅ‚ na sześć bramek, a po szeÅ›ciu minutach drugiej poÅ‚owy rozstrzygnÄ…Å‚ losy spotkania wygrywajÄ…c już 18:10.

Ostatecznie legniczanie wygrali trzynastoma bramkami i z dorobkiem 22 punktów zajmujÄ… drugie miejsce w tabeli. Na prowadzeniu MKS TÄ™cza Folplast KoÅ›cian z dwoma punktami wiÄ™cej.

W sobotÄ™ o 16 DziewiÄ…tka podejmie w ramach 11. kolejki SKPR Åšwidnica. ZespóÅ‚ Krzysztofa Terebunia wygraÅ‚ siedem meczów z rzÄ™du, w tym z liderem z KoÅ›ciana.

KS SPR SLV Group OleÅ›nica – EUCO-UKS DziewiÄ…tka Legnica 16:29 (8:14)

DziewiÄ…tka Legnica: Szydziak - 5, Szyba - 4, MaliÅ„ski - 4, Piotrowicz - 3, Borowski - 2, Sydor - 2, Radomski - 2, MyÅ›limy - 2, StaÅ„ko - 2, Król - 1, KuryÅ‚o - 1, Furman - 1, Wojtusik.

Podziel siÄ™:

Teraz dopiero przyjdzie czas na weryfikację formy.Mecze z czołówką dadzą odpowiedź gdzie jesteśmy naprawdę.
Wygrali 16:29 . KtoÅ› tu myÅ›li ? To takie zwyciÄ™stwo jak 1:27 pis w Brukseli Wynik podaje siÄ™ w kolejnoÅ›ci Gospodarz-Gość, wiÄ™c zapis jest jak najbardziej poprawny ze wzglÄ™du na to że DziewiÄ…tka graÅ...
Wygrali 16:29 . Ktoś tu myśli ? To takie zwycięstwo jak 1:27 pis w Brukseli