2020-10-19 21:39:54 - Autor: AC(lca.pl)
Dziewiątka po horrorze wygrała z AZS AWF Handball Wrocław
UKS Dziewiątka Legnica wygrała we własnej hali AZS AWF Handball Wrocław 28:27. Dla legniczanek było to drugie zwycięstwo w tym sezonie.

UKS Dziewiątka Legnica
Legniczanki na inaugurację wygrały we własnej hali z Cracovią Kraków 31:24. W drugim meczu Dziewiątka musiała uznać wyższość SPR Gliwice 25:24.

W starciu z AZS AWF Handball Wrocław legniczanki do zwycięstwa poprowadziła Daria Miłek, która rzuciła aż czternaście bramek! Na przerwę Handball schodził prowadząc 12:11.

W drugiej części legniczanki wyszły nawet na czterobramkowe prowadzenie na osiem minut przed końcem meczu. Ambitne wrocławianki doprowadziły jednak do stanu 27:26, ale końcówka należała do gospodyń, które zwyciężyły ostatecznie 28:26.

UKS Dziewiątka Legnica - AZS AWF Handball Wrocław 28:27 (11:12)

UKS Dziewiątka Legnica: Stala – 5, Kocińska – 1, Wiśniewska, Gdula, Kozak – 1, Trojanowska, Wojciechowska, Swędrak – 1, Miłek 14, Ścisłowicz, Doroba – 3, Ilnicka, Szuk, Piechota, Drozdowska – 3.

Oj widać jak na dłoni jak ważny jest nasz zaciąg z Lubina, bo bez nich to piach w każdym meczu dziewiatki. Ciekawe jak Miłek będzie potrzebna Lubinowi co zrobią bez niej.
Końcówka należała do gospodyń, które zwyciężyły ostatecznie 28:26. Gratulacje dla dziewczyn
To jak było redaktorze? Jedno czy dwubramkowe zwycięstwo?