Lca.pl » Sport » Inne

2020-03-11 20:50:19 - Autor: AC(lca.pl)
Klub Karate Shinkyokushin zdominował Silesia Cup
W sobotę w hali sportowej przy ul. Wierzyńskiego 1 w Legnicy odbył się turniej karate Silesia Cup Legnica 2020. Organizatorem zawodów był Legnicki Klub Karate Shinkyokushin KNCKDOWN.

Impreza została rozegrana w ramach Polskiej Ligi Karate Shinkyokushin. Gospodarze podczas zawodów zdobyli grad medali i na dodatek wygrali klasyfikację drużynową. Ze złotymi medalami Silesia Cup zakończyli Maja Sosnowska (dwa złote medale w kata i kumie), Michał Biegała (dwa złote medale), Nina Urban (złoty medal oraz brązowy), Weronika Turkiewicz, Wiktor Turkiewicz oraz Bartek Gruszczyński.

Na drugim stopniu podium stanęli: Erwin Urban (dodatkowo brązowy medal w kata), Igor Budniakiewicz, Norbert Prelewicz, Maks Gołębiewski oraz Grzegorz Trepka.

Na podium nie udało się stanąć Alanowi Zwolińskiemu. W sumie legniczanie zdobyli 15 medali, w tym 8 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe.

W turnieju wzięli udział także zawodnicy z drugiego legnickiego klubu CSW HODANA, którzy wywalczyli 5 złotych, 1 srebrny i 3 brązowe medale.