2020-02-01 13:03:09 - Autor: AC(lca.pl)/siodemka.legnica.pl
Siódemka Miedź wygrała ostatni sparing przed ligą
W ostatnim meczu sparingowym Siódemka Miedź Legnica pokonała w hali przy ul. Lotniczej Olimp Grodków 25:20. Za tydzień legniczanie zaczną rywalizację o punkty.

Paweł Wita
Początek piątkowego meczu nie wskazywał na to, że legniczanie w tym meczu wygrają. Po dziesięciu minutach Siódemka Miedź przegrywała 1:6. Gdy rezultat zaczął wyglądać nieciekawie, trener Wita odłożył eksperymenty na bok i sytuacja szybko wróciła do normy. Legniczanie na przerwę schodzili prowadząc 13:12.

W drugiej połowie Siódemka Miedź szybko objęła kilku bramkowe prowadzenie i szkoleniowiec gospodarzy mógł testować nowe rozwiązania. Na parkiecie nie zobaczyliśmy Pawła Paterka i nowego nabytku Marcina Jaśkowskiego.

Za tydzień Siódemka Miedź w ramach 12. kolejki I ligi zmierzy się z Realem-Astromal Leszno.

Siódemka Miedź Legnica – Olimp Grodków 25:20 (13:12)

Siódemka Miedź Legnica: Stachurski, Mazur, Dekarz – Wychowaniec 3, Piwko, Drozdalski 3, Nowosielski 2, Majewski 3, Przybylak 2, Płaczek 3, Mosiołek 1, Styrcz 1, Skrabania 6, Kowalik 1.